Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Як обрати будинок престарілих: переваги хоспісу під Києвом

В домашніх умовах важко надати належний догляд, особливо важкохворим літнім людям. Тому спеціалізовані заклади – найкращий варіант, оскільки там облаштовано все для медичного догляду. У будинку престарілих «Турбота» за станом здоров’я мешканців слідкують кваліфіковані медики. Також тут створена атмосфера, щоб хворим було затишно й комфортно.

Ознаки хорошого закладу для пенсіонерів

Перед тим, як обирати місце, де перебуватиме ваша близька людина, рекомендуємо зважувати наступні фактори:

 1. Рівень прозорості обслуговування – чи працівники пансіонату все детально розповідають й показують при перемовинах.

Детальніше...

Як обрати будинок престарілих: переваги хоспісу під Києвом

В домашніх умовах важко надати належний догляд, особливо важкохворим літнім людям. Тому спеціалізовані заклади – найкращий варіант, оскільки там облаштовано все для медичного догляду. У будинку престарілих «Турбота» за станом здоров’я мешканців слідкують кваліфіковані медики. Також тут створена атмосфера, щоб хворим було затишно й комфортно.

Ознаки хорошого закладу для пенсіонерів

Перед тим, як обирати місце, де перебуватиме ваша близька людина, рекомендуємо зважувати наступні фактори:

 1. Рівень прозорості обслуговування – чи працівники пансіонату все детально розповідають й показують при перемовинах.

Детальніше...

Чого чекати від державних геріатричних пансіонатів

Пансіонат геріатричного типу – це заклад, у якому можуть отримати побутове і медичне обслуговування люди похилого віку з інвалідністю. Приймають у такі будинки людей, котрі отримали травми чи пошкодження внаслідок бойових дій та тих, хто має особливі заслуги перед Україною. Приватний заклад «Турбота» бере під опіку й повне забезпечення з проживанням та доглядом самотніх пенсіонерів з 1 та 2 групами інвалідності.

Сервіс закладу: що забезпечує пансіонат

Державний геріатричний пансіонат ще не відповідає європейському рівню обслуговування, оскільки вітчизняна медицина ще потребує розвитку. Проте приватні заклади надають послуги на якісно високому рівні.

Детальніше...

Життя в будинку для літніх людей

Наше життя сповнене раптовими ексцесами та настільки непередбачене. Важко навіть уявити, що може з нами статися на протязі багатьох років, і де ми опинимося в старості. Значна частина людей проживає разом зі старими, але іноді виникають непередбачені обставини, коли людина не в силах забезпечити необхідні умови та належний догляд за літньою людиною.

Чим старша людина, тим у неї більше з'являється питань, пов'язаних з її станом здоров'я, через які багато хто не в силах чинити найпростішу щоденну роботу без допомоги, а іншим навіть необхідний і цілодобовий догляд. Не будь-який літня людина може розумно поставитися до виникнення проблем. Через брак спілкування і здоров'я, характер починає змінюватися і, як правило, не в кращу сторону. До всього цього ще думається, що ніхто його не сприймає, ображає те, що всі займаються своїми особистими справами, навчанням, роботою, пристроєм особистого життя.

Тому, якщо у вас немає часу та сил, щоб в повному обсязі забезпечити догляд за літньою людиною, тоді вирішенням цього є - будинок престарілих.

Життя в будинку для літніх людей істотно відрізняється від життя в домашніх умовах, але це, може бути єдиним виходом для літньої людини. Адже на сьогоднішній день в будинку престарілих забезпечують комфортні та затишні умови проживання.

Детальніше...

Оформлення літньої людини в будинок престарілих

Оформлення літньої людини в будинок престарілих - це одне з непростих питань, яке тягне за собою величезну кількість обговорень. Спочатку це залежить від нашого з вами світосприйняття: чи вправі Ви оформити свою близьку людину або родича в приватний пансіонат.

На ситуацію, що склалася необхідно дивитися об'єктивно. Будинок пристарілих не передбачає «доживання» близької людини або родича в жахливих умовах. Це комфортні номери, своєчасне надання допомоги кваліфікованими фахівцями та обов'язково постійний нагляд, занепокоєння та небайдужість з боку персоналу пансіонату.

Це не означає, що Ви залишаєте свою літньою людину наодинці зі своїм віком та самотністю! Ваше занепокоєння полягає не в тому, скільки часу Ви

проводите з ним, а в його якості. Багато залишають свої робочі місця для того, щоб якомога більше приділяти уваги своїм старим хворим родичам, то це батько-мати, чи то дядько-тітка.

Проживання в приватному будинку для літніх людей буде найкращим готелем та буде коштувати набагато менше, ніж послуги приходящої доглядальниці до Вас додому. І нагляд, звичайно ж, буде набагато вищим та кращим.

 

Детальніше...

Догляд за літніми людьми з захворюванням цукровий діабет.

Цукровий діабет - це значні порушення в роботі ендокринної системи, які з'являються із-за недостатнього вироблення кількості інсуліну, та характеризується порушеним обміном речовин та вуглеводів в організмі людини.

З'являється таке захворювання, як цукровий діабет з таких причин:

 • перенапруження;
 • спадковість;
 • ожиріння;
 • вік;
 • гормональні порушення.

Наш будинок для престарілих людей "Забота" пропонує дуже якісний та комплексний догляд за людьми, які хворі цукровим діабетом. В який входить:

 • суворий контроль дотримання дієти призначеної лікарем;
 • контролювання своєчасного прийняття лікарських препаратів;
 • чітке дотримання питного режиму людини;
 • контролювання діурезу;
 • проведення профілактичних заходів для виникнення ускладнень;
 • щоденний огляд лікуючим лікарем;
 • цілодобовий замір в крові постояльця цукру.

Детальніше...

Догляд за літніми, які перенесли інфаркт міокарда

У літньому віці інфаркт міокарда є важкою хворобою, яка призводить до швидкої загибелі скорочувальних клітин м'яза серця, після чого відбувається заміщення «померлих» клітин грубейшей сполучною тканиною, і у літніх людей формуються постінфарктний рубці. Інфаркт міокарда розвивається дуже бурхливо, літні люди досить важко його переносять. У пенсіонерів виникають тяжкі відчуття в грудній клітці, починаються різкі, пронизливі болі в грудях, складається таке відчуття, ніби щось стискає груди лещатами.

Хвороба інфаркт міокарда в літньому віці найчастіше виникає при провокують факторах, таких як перенесені потрясіння або різке підвищення артеріального тиску. Хворим літнім людям необхідний цілодобовий контроль, адже подібні явища особливо розвиваються під ранок або вночі, в даний час доби організми пенсіонерів схильні до утворення тромбів. Перенесшим, подібне страшне захворювання літнім людям потрібен найсуворіший постільний режим, категорично необхідно виключити будь-які різкі рухи, їм необхідна спеціальна дієта, також не можна палити і вживати алкоголь.
Наш приватний будинок престарілих приймає літніх людей з хворобою інфаркту міокарда. Наш спеціально навчений персонал цілодобово знаходитися поряд з літніми постояльцями. Кваліфіковані медсестри ретельно стежать виконанням усіх призначених лікарями приписів, проводячи необхідні медичні процедури. Наші добродушні нянечки доглядають за літніми людьми, які перенесли інфаркт міокарда з терпінням і повагою. У пансіонаті розроблено дієтичне меню для хворих на інфаркт міокарда людей.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми після інсультів, хірургічних операцій

Приватний будинок престарілих забезпечує літнім людям проживання в комфортних одномісних або двомісних кімнатах, висококваліфікований догляд, лікування досвідченими фахівцями, п'ятиразове харчування, враховуючи побажання і дані медичного висновку літньої людини.

У нас є розроблені і вже напрацьовані чудові програми з реабілітації літніх людей. У наш пансіон ми приймаємо на реабілітацію літніх людей, яким після інсульту, хірургічних операцій необхідно лікування та догляд висококваліфікованими співробітниками, що допомагає швидкому одужанню.

Надання допомоги і догляд за літніми людьми в приватному будинку престарілих - це, насамперед, допомогу в проведенні комплексних процедур, як реабілітація після інсульту і після травм, що нелегко виконати в домашніх умовах.

Медичний догляд за літніми людьми, які перебувають у пансіоні, здійснюється кваліфікованими фахівцями. А також у нас є спеціалізовані тренажери, ліжка з підйомними механізмами та протипролежневі матраци.

Детальніше...

Відмінність приватного будинку престарілих від державного

Коли вибір вже зроблено, і всі погодилися з рішенням про приміщення престарілого або хворого родича в будинок престарілих, на порядку денному інше питання, який вибрати будинок престарілих державний чи приватний.
При виборі будинку престарілих у кожного багато побажань, Ви віддаєте на проживання, не людину з вулиці, а свого близької людини. Перше ваше бажання, щоб було якісне та своєчасне медичне обслуговування.

У державному будинку престарілих нададуть медичне обслуговування, але про якість можна тільки мріяти. Не для кого не секрет яке фінансування в медицину в нашій країні, а зокрема в будинки престарілих, не вистачає елементарних речей, що говорити про дорогих препаратах і знеболюючих.
Якщо порівнювати далі, в приватному будинку престарілих при виборі палати врахують всі ваші побажання, в державному будинку престарілих доставлять койку в переповнену палату.

Детальніше...

Пансіонат для інвалідів та тяжкохворих

Пансіонат для тяжкохворих приймає людей з такими хворобами як остеопороз, остеохондроз, артрит, захворювання суглобів. З віком рухливість суглобів, хрящів стає малорухомими, заростають солями, піддаються різним інфекціям і травм.
Недолік кальцію, порушений обмін речовин, малорухливий спосіб життя ведуть до таких серйозних захворювань як остеопороз. Від цього захворювання страждають багато жінок, які пережили менопаузу.

З хворобами остеопороз, остеохондроз, артрит дуже складно пересуватися, людям з такими хворобами потрібна допомога фізичного плану. У пансіонаті в Харкові приймають таких хворих і допомагають їм жити. Такі люди, на жаль, без допомоги інших людей довго не проживуть.

У приватному пансіонаті людям з обмеженими можливостями пересування надають допомогу в пересуванні, лікуванні, профілактиці рецидивів, відновленні рухової активності, а також забезпечують постійний контроль над захворюванням опорно-рухового апарату. Завдяки турботі й увазі, лікування та психологічній підтримці люди з такими серйозними захворюваннями живуть довго і якісно. Здорове харчування, обслуговування, догляд, доброта, розуміння, турбота і любов, що панують в пансіонаті творять чудеса.

Детальніше...

Переваги пансіонату для престарілих

Переваги пансіонату говорять самі за себе.

Насамперед:

- Сучасний пансіонат хатнього типу, який збирає потребують допомоги для того, щоб зробити їх щасливішими. Тут можна поправити здоров'я, пройти курс лікування і ти не відчуваєш, що тут, як у лікарні. По-домашньому облаштовані кімнати, турботливий персонал, створює картину домашньої обстановки. Грамотно сформований розпорядок дня санаторію, дає стабільність і підтримку доброго позитивного настрою.
- П'яти разове харчування з можливістю дієтичного столу, відпочинок після обіду, прогулянка на свіжому повітрі, гра з друзями, родичами, лікування, профілактика захворювань, масаж, зарядка і спеціальні вправи з відновлення після інсульту.

Детальніше...

Будинок пристарілих в Києві

Найчастіше поняття «будинок престарілих» викликає у літніх людей образу від передачі їх у чужі руки, усвідомлення того, що вони залишилися наодинці зі своїми хворобами і проблемами. Наш приватний пансіонат в Києві розвіє цей міф!

Ми знаходимося не тільки в Києві, а в таких містах як Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса. Скрізь вибираємо екологічно чисте місце для пансіонату для літніх людей.
Що ж ми можемо запропонувати Вашим літнім родичам?

 • Медичний огляд проводиться щодня кваліфікованим лікарем. Лікувальна фізкультура, масажні процедури, дихальна гімнастика, програми реабілітації після багатьох захворювань - це тільки початок дивного проживання в нашому пансіонаті для пенсіонерів.
 • Харчування розробляється кращими дієтологами особисто для кожного постояльця, воно збалансовано і вітамінізоване.
 • Тяжкохворих людей годують турботливі нянечки нашого санаторію для престарілих.
 • Ми запрошуємо кращих фахівців в області кардіології, ортопедії, неврології, психіатрії для консультації наших літніх постояльців.

Детальніше...

Чому будинок престарілих краще, ніж доглядальниця або родичі

Для тих, хто дивився за своїми хворими батьками і розділив з ними все тягаря хвороби і проблеми психологічного характеру, скаже в один голос, що краще б це зробив спеціалізований центр. Ми всі люди чутливі і коли захворюють родичі, то ми стаємо вразливими крім думки про своє батьку ми не можемо думати про інше. Ті, хто беруться дивитися своїх хворих і наймають доглядальницю, перетворюють свій будинок в лазарет.

Працююча людина, що приходить після роботи, мріє про відпочинок, але коли в будинку хворий, відпочити не виходить. Завдяки роботі ми оплачує свої квартири і харчування, допомагає батькам, ростимо дітей. У стресовій ситуації ми не можемо повноцінно працювати і в умовах жорсткої кризи страх втратити роботу, народжує масу проблем психологічного характеру і дискомфорту. Коли ми втрачаємо стану гармонії, ми не можемо допомогти іншим.

Всі ці проблеми знайомі організаторам будинку престарілих в Україні, тому вони організували будинок - пансіонат, в якому дбають і лікують цілодобово краще, де небудь. Професійний персонал, з великим досвідом роботи в швидкій допомозі і пройшов спеціальне навчання за європейською програмою будинки престарілих.
Які ж переваги? Чому будинок престарілих краще, ніж доглядальниця або родичі?

Детальніше...

Будинок пристарілих в Одесі

Чим більше послуг надають соціальні служби, тим краще для суспільства, особливо для літніх людей. На жаль, на догляд за старими держава виділяє недостатнє фінансування, і така ситуація триватиме ще довго, як мінімум до виходу країни з кризи. Будинок-пансіонат для літніх людей і раніше був скоріше мрією для більшості громадян Радянського Союзу, принаймні, елітні пансіонати, призначені для партійної номенклатури. Будинки для обраних давали певний комфорт літній людині, звичайні ж закладу скидалися скоріш на похмурі в'язниці, особливо ставленням персоналу, що працює на менших «ставках», ніж у поліклініках.

На щастя, подібні «пансіонати» відходять в історію, а їх місце займають приватні будинки для престарілих, один з таких - відділення-пансіонат для людей похилого в Одесі. Філія київського пансіонату надає всі необхідні патронажні послуги, забезпечуючи чудові умови проживання, лікування і реабілітації для літніх людей, пацієнтів у післяопераційний період, лежачих хворих. Відмінний догляд за літніми, старими людьми надає професійний, досвідчений персонал, який проходить ретельний відбір, а також постійно підвищує кваліфікацію.

Детальніше...

Реабілітаційний центр після інсульту

Одне з лідируючих показників смертності опановує хвороба судин головного мозку. Вражає інсульт більшою мірою людей похилого віку, вимагаючи сміливості від хворого, любові і турботи родичів і близьких на період реабілітації. Своєчасна медична допомога може зменшити наслідки інсульту або запобігти йому.
Інсульт - це миттєве порушення притоку крові до головного мозку. Схильність до аритмії і гіпертонії, вікові зміни мозку, хронічні хвороби - головні слабкі показники організму, які схильні до інсульту.

Реабілітаційна програма з догляду та відновленню після інсульту:

- Вправи. хворим якнайшвидше вставати на ноги. Літні люди повинні щодня більше ходити. При цьому можна скористатися спеціальними пристосуваннями, кріпленнями, пристроями, щоб підтримати ноги. З помірними або легкими дисфункціями корисні вправи на біговій доріжці.

- Відновлення м'язів. вправи на розтяжку. Вивчені і розроблені різні методи.

- Мова жестів і логопедія.

- Правильне харчування. У реабілітаційному центрі по догляду після інсульту, літнім людям в період реабілітації рекомендують дотримуватися дієти певну, яку складає лікар-дієтолог. Основою дієти лежить: обмежити вживання цукру та солі, звести до мінімуму або виключити вживання жирної їжі.

Детальніше...

Будинок для літніх людей у Львові

Приватний будинок для людей похилого віку у Львові здатний заповнити життя ваших близьких увагою і турботою. Вивчивши досвід іноземних колег у цій сфері, ми підібрали для пансіонату сучасне обладнання, яке буде потрібно для реабілітації після інсульту, інвалідами, важкохворими людьми. Підопічні в пансіонаті не залишаються без нагляду, тому знаходяться в надійності. Сучасне спеціалізоване обладнання, турботливий, добрий і кваліфікований персонал забезпечать хорошу якість по догляду за людьми похилого віку. Робота нашого приватного будинку престарілих сконцентровано на те, щоб мешканці себе відчували як вдома.

Довірте здоров'я свого близького нашим професіоналам:

 •     Спостереження доглядальниці цілодобове;
 •     Лікарський огляд щодня;
 •     Реабілітація (індивідуальна програма);
 •     Контроль над прийомом ліків;
 •     Меню індивідуально розроблено для кожного;
 •     Допомога в гігієнічному догляді, прийомі їжі;
 •     Психологічна допомога;
 •     Зміна постільної білизни;
 •     Зміна натільної білизни;
 •     Розважальна програма і дозвілля;
 •     Спілкування, нові знайомства, соціальна адаптація.

Детальніше...

Догляд за літньою людиною у Пансіонаті в Київської області

Часто складаються життєві ситуації, при яких люди похилого віку потребують спеціального догляду і набагато більшої уваги з боку рідних людей. Однак, не кожен родич має можливість постійно бути поруч зі старими, доглядати, піклуватися та надавати, яка потребує спеціальних знань та навичок, медичну допомогу. Але, такий необхідний вихід є - поселити літню людину в пансіонат для престарілих людей.
Приватний будинок престарілих в Київській області - це сучасний пансіонат для тимчасового або постійного проживання літніх людей, а також людей, які мають обмежені фізичні можливості.

У нашому приватному пансіонаті всі літні люди отримують якісний повноцінний догляд. Привітні і терплячі нянечки надають допомогу при водно-гігієнічних процедурах, допомога при одяганні і харчуванні, ретельно стежать за гігієною літніх людей, проводять стрижку волосся і нігтів, у нас виявляються послуги прання, прасування постільної і натільної білизни. Проводиться щоденний огляд кожного постояльця кваліфікованим лікарем, також надається психологічна допомога.

Детальніше...

Будинки престарілих Україна

Будинок престарілих пансіонного типу - це прекрасна можливість забезпечити необхідний рівень відходу і професійного медичного супроводу для Вашого родича.

З кожним роком, в Україні відкривається все більше кількість будинків для престарілих сучасного типу. Активний ритм життя, часті відрядження і боязнь за життя літнього родича, вимагає пошук найбільш оптимального і правильного рішення. Таким рішенням є вибір кращого і перевіреного будинку для престарілих, в якому зможуть кваліфіковано потурбуватися про Вашу бабусю або дідуся.

 

Одним з найбільш популярних будинків для престарілих сучасного типу являється пансіонат для літніх людей "Забота". Завдяки використанню сучасних підходів в спілкуванні з літніми людьми, кожен новий день проживання у будинку престарілих "Забота" буде інформаційною, безпечною і захоплюючою.

Детальніше...

Турбота і теплота у Приватному будинку престарілих

У будь-якому місті України є літні люди, яким необхідний постійний догляд. Проте буває так, що у когось немає рідних і близьких, і він самотній, у деяких літніх людей діти проживають в інших країнах, дуже далеко або просто багато працюють і не можуть про них постійно піклуватися.

Буває така ситуація, що розміри житлової площі квартири дуже маленькі діти не можуть дозволити собі прихистити літніх батьків. У таких випадках наш Приватний будинок престарілих стане найкращим виходом зі сформованих ситуацій.

В нашому Приватному будинку престарілих за літніми людьми здійснюється гідний догляд.

Детальніше...

Центр для літніх людей

Центр для літніх людей - затишне і тихе місце для відпочинку тих, хто втомився від дороги життя, і для чиїх плечей тягар прожитих років став ношею важкою. Поки ідея трансгуманізму про скасування старості залишається нереалізованою, людям, що досягли її, доводиться зійти на узбіччя життя.

Усвідомлення власної нездатності бути корисним, і особливо - незалежним, здатне призвести до занепаду духу навіть сильну особистість, особливо якщо основним заняттям людини стає самотнє очікування - очікування допомоги, уваги, розмови. Свідомістю опановують важкі думки про непотрібність завтрашнього дня. Такі думки не конструктивні, адже життя дорогоцінна, навіть коли наближається до заходу.

Детальніше...

Пансіонат для літніх людей

Пансіонат для тимчасового або постійного проживання для людей похилого віку - приватний будинок престарілих, яких знаходиться в мальовничому передмісті міста Києва. Всього в 15 хв від міста, тут створено все для зручності. Це прекрасна альтернатива державним будинкам престарілих.

У будинку для літніх людей є все: професійний медичний персонал, медичне обладнання для лежачий хворих та інвалідів, затишні кімнати, лікарі і психологи, а також сіделкі.

В цьому будинку для проживання хворих людей є все для підтримки здоров'я і одужання. В такому закладі ваші батьки не будуть боятися, і переживати, тут вони знайдуть спокій і впевненість у завтрашньому дні. Щодня їх чекають турбота і розуміння, увагу і домашній затишок.

Детальніше...

Будинок для літніх людей

Будинок для літніх людей це місце, де літні люди, що потребують допомоги і турботи, будуть жити, і відчувати себе в безпеці. Коли літні люди залишаються одні в квартирі, вони всього бояться, але в той же час такі довірливі, що наражають себе на небезпеку з боку аферистів. Літні люди стають об'єктом для багатьох недобрих людей.

Найчастіше через пенсії можуть постраждати невинні пенсіонери. Через фобій вони не виходять на вулицю і не спілкуються з іншими, а через малорухливого способу життя починаються різні проблеми. Будинок для літніх людей - це хороше рішення багатьох проблем. Будинок пристарілих зможе стати другою домівкою для літніх людей, в якому вони зможуть отримувати гідний догляд, повноцінне харчування і знайти друзів. Багато хто думає, що коли настає пенсійний вік, то життя закінчилося, але ця тільки неписьменні думки. Після 60лет можна жити радісно і плідно.

Детальніше...

Приватний будинок престарілих

Літні люди потребують нашої турботи і допомоги, тому що здоров'я вже похитнулося і вимагає медичної допомоги.

Добре, коли є професійний медичний персонал будь-якої кваліфікації поруч. Не менш важливим, ніж лікар і медсестра є доглядальниця. Доглядальниця - це жінка, яка проводить біля хворого цілий день і ніч, вона годує, дає ліки, одягає, купає, стежить і постачає найнеобхіднішими речами хворого. Без доглядальниці, як без рук, особливо для хворих, які прикуті до ліжка.

У будинку престарілих є професійний медичний персонал і звичайно ж доглядальниці. Доглядальниці, без яких не обійтися. Літні люди та їхні родичі можуть бути спокійні за своїх близьких в будинку престарілих. Ваші старі батьки і родичі будуть нагодовані і доглянуті, і все це завдяки доглядальницям, які працюють у будинку престарелих.

Детальніше...

Приватний пансіонат по догляду за літніми людьми Київ

Приватний пансіонат для літніх людей Турбота в Києві пропонує комфортабельні умови на будь-який період часу.

Сьогодні будинки престарілих користуються величезною популярністю. Адже в теперішній час досить складно приділяти увагу своїм рідним, які знаходяться в пенсійному віці. А наш будинок престарілих може забезпечити ваших рідних цілодобової турботою і увагою. Також ми пропонуємо догляд за людьми з обмеженими можливостями (інвалідами).

Пропонуємо нашим пацієнтам не тільки комфортабельні умови проживання, а й повноцінне індивідуальне харчування і різні дозвільні заняття.

Про ваш рідну людину подбають кваліфікований персонал, який має досвід роботи з літніми людьми в будь-якому стані. Наш пансіонат знаходиться в Київській області.

Приватний будинок престарілих Турбота - це те, що допоможе вам оточити ваших близьких теплом і турботою.

Детальніше...

Будинок для літніх людей Київ. Догляд за літніми людьми

Подбати про своїх рідних пенсійного віку дуже легко! Приватний комплекс для проживання людей похилого віку Турбота в Києві завжди готовий надати кваліфіковану допомогу по догляду за літніми людьми.

У нашому приватному центрі Турбота в Києві ваші близькі будуть оточені увагою і турботою медичного персоналу без вихідних 24 години на добу!

У пансіонаті Ви знайдете відмінні умови для затишного домашнього розміщення ваших рідних. Ми завжди готові надати свою допомогу п догляду за вашими рідними.

Організація комфортного проживання в приватному будинку престарілих Турбота для літніх людей наша найголовніша задача!

Догляд за людьми похилого віку в Києві, догляд за людьми з обмеженими можливостями в нашому пансіонаті Турбота. Доступна вартість проживання в пансіонаті.

Детальніше...

Догляд за тяжкохворим та інвалідом

Тяжкі захворювання часто супроводжуються ще й втратою рухової активності та можливості самостійно себе обслуговувати, а також депресіями у хворого. У зв'язку з цим необхідно не тільки правильно організувати догляд, а й забезпечити моральну і психологічну підтримку такій людині.

Догляд за тяжкохворими, крім виконання всіх медичних призначень, включає також організацію правильного режиму дня, харчування, санітарно-гігієнічних процедур. Важливу роль грає також фізичний режим. Він безпосередньо пов'язаний зі станом хворого (чи може людина ненадовго вставати або хоча б перевертатися в ліжку). Якщо хворий повністю прикутий до ліжка, то загальний перебіг хвороби може ускладнюватися появою пролежнів. Вони виникають у тих місцях, де тіло довгий час дотикається до постелі (на п'ятах, сідницях). З метою профілактики пролежнів, положення хворого потрібно міняти кожні кілька годин. Також необхідно своєчасно змінювати постільну білизну. Якщо пролежні все ж з'явилися, їх обробляють спеціальними медичними препаратами. Також тривала нерухомість може призвести до зниження м'язового тонусу, порушення функцій кишечника.

Детальніше...

Догляд за престарілими батьками

Питання догляду за людьми похилого віку в Україні і в країнах Заходу вирішується по-різному. В силу усталених ментальних стереотипів, у нас вважається, що догляд за людьми похилого віку – це, насамперед, обов'язок їхніх дітей та онуків. З одного боку – це правильно. Літня людина комфортніше почувається в колі сім'ї, лікарі відзначають, що домашня атмосфера навіть сприяє якнайшвидшому одужанню.

Але ситуації бувають різні. І мова зараз навіть не про самотніх пенсіонерів, про яких просто немає кому подбати.

Не завжди працюючі діти в змозі здійснювати догляд за престарілими батьками. Часто за літньою людиною необхідний цілодобовий нагляд, особливо, якщо вона страждає старечим недоумством. Звільнитися з роботи і сидіти з родичем – далеко не кращий вихід із ситуації. Найчастіше він може призвести тільки до хронічної втоми, стресу і остаточно зіпсувати відносини в родині. 

Детальніше...

Догляд за літніми людьми

Від правильного загального догляду за престарілою людиною безпосередньо залежить загальний стан її здоров'я, як фізичного, так і психічного.

Догляд за літніми людьми досить складний і вимагає не тільки певних медичних навичок, а й доброго знання психології. Вікові зміни характеру ускладнюють спілкування і догляд за літніми. Часто такі люди стають дратівливими, уразливими. Багато важко переживають втрату колишньої здоров'я, наслідком цього є депресії.

Правильно організувати догляд за літніми людьми в Києві достатньо нескладно – зверніться за допомогою до професіоналів. Приватний центр для престарілих візьме на себе піклування про ваших родичів. 

Особливості догляду за літніми людьми

Для того, щоб організувати правильний догляд, необхідно знати про те, які вікові зміни відбуваються в організмі літньої людини. Якщо ви здійснюєте догляд за престарілими родичами, то зверніть увагу на їхню безпеку. У цьому віці нерідкі серйозні травми і каліцтва, які людина може отримати при випадковому падінні. Не варто забувати, що крім проблем з опорно-руховим апаратом, у людей з віком падає зір і слух, що також може стати причиною побутового травматизму. Аби убезпечити близьку людину, придбайте їй тростину, за допомогою якої вона буде пересуватися, приберіть із коридорів килими і важкі меблі, що захаращують простір.

Детальніше...

Догляд за лежачими хворими

Лежачий хворий – досить серйозна проблема для родичів. І тут на перший план виходить психологічний фактор – нелегко бачити близьку людину безпорадною і прикутою до ліжка. Проте варто пам'ятати, що правильний догляд за лежачими хворими здатний істотно поліпшити їхній стан і наблизити одужання.

Необхідні складові догляду

Головну роль у догляді за лежачим хворим лікарі відводять гігієні. Кімнату необхідно регулярно провітрювати, проводити прибирання, а постільну білизну змінювати не рідше, ніж раз на тиждень. Якщо білизну міняти не регулярно, то збільшується ризик виникнення пролежнів. Дуже важливо стежити за особистою щоденною гігієною хворого. Якщо стан дозволяє, то для купання пацієнта можна перенести в ванну, важких хворих миють у ліжку за допомогою вологої губки, поклавши клейонку на простирадло.

Важливою складовою догляду за лежачими хворими є профілактика пролежнів. По можливості положення людини в ліжку потрібно змінювати кілька разів на день, а якщо пролежні все ж з‘явилися, обробляти їх спеціальними лікарськими засобами. 

Рідний дім або спеціалізований пансіонат

Сучасні засоби здатні значно полегшити догляд за лежачими хворими. Це і протипролежневі матраци, і спеціальні пристрої для знезараження повітря в присутності людей, ванночка для миття голови в лежачому положенні, обладнані ліжка тощо. Всі ці пристрої зручні, проте займають занадто багато місця в квартирі, та й коштують дуже недешево. Тоді як хороший пансіонат для лежачих хворих здатний забезпечити своїх пацієнтів усіма новими досягненнями медичної техніки.

Детальніше...

Догляд за хворими похилого віку

Коли ми говоримо про догляд за хворими літніми людьми, необхідно враховувати цілий ряд аспектів, не тільки фізіологічного, а й психологічного характеру. Догляд за такими хворими вимагає особливого підходу. У першу чергу, лікарі відзначають, що літні люди можуть украй негативно відреагувати на госпіталізацію, вони погано адаптуються до незнайомої обстановки, можуть з'явитися проблеми з орієнтацією в просторі та часі. У такому випадку, навіть при наявності всього необхідного лікування, хвороба може прогресувати. Тому, якщо категоричних рекомендацій до госпіталізації немає, догляд за таким хворим краще здійснювати в домашніх умовах.

Особливості догляду

Престарілі люди часто страждають від різних депресій, фобій, можуть бути надто вразливими і не завжди адекватно реагувати на події. А хвороба тільки посилює ці негативні прояви. Саме тому догляд за хворими похилого віку повинен здійснюватися з урахуванням всіх перерахованих вище особливостей характеру таких пацієнтів.

У хворих похилого віку може спостерігатися погіршення пам'яті, саме тому важливо стежити, щоб пацієнт своєчасно прийняв всі необхідні ліки.

Детальніше...

Доглядальниці для літніх людей

Рано чи пізно, але в житті кожної сім'ї може настати такий неприємний момент, коли  родич літнього віку вже не зможе сам себе обслуговувати. Самостійно здійснити повноцінний догляд за такою людиною буде дуже складно, адже тоді доведеться розриватися між домом і роботою, а то й зовсім звільнитися. Зазнаючи постійного стресу, ви нічим не полегшите стан хворого. Розумним виходом із ситуації може стати доглядальниця для літньої людини.

Що входить в обов'язки доглядальниці?

Як відомо, з настанням старості у людини можуть не тільки загостритися хронічні захворювання, а й виникнути цілий «букет» нових недуг. Це і погіршення зору, слуху, розсіяна увага, а, часом, і старече недоумство. Багато стареньких ледве пересуваються навіть по квартирі, і тим більше не можуть вийти на вулицю. Доглядальниця вдома допоможе вирішити не тільки побутові проблеми (сходити в магазин, в аптеку, приготувати їжу, прибрати), але й простежить за своєчасним прийомом ліків, зробить укол.

Детальніше...

Допомога в домашніх умовах

Якщо ви маєте престарілих родичів, то питання догляду за ними стоїть у родині дуже гостро. Чим старшою стає людина, тим серйознішими можуть ставати проблеми зі здоров'ям. Догляд за людьми похилого віку в домашніх умовах – це досить важка праця, навантаження не тільки фізичне, але навіть більшою мірою емоційне. Серйозною проблемою можуть стати старечі розумові розлади у ваших близьких і постійний стрес від думки про те, що вони, залишившись самі, можуть відкрити газ або спричинити собі каліцтво.

Послуги професійної доглядальниці

Часом люди не хочуть звертатися до послуг доглядальниці, не готові довірити родича сторонній людині. Але спроба самостійно організувати догляд за таким хворим може фактично паралізувати нормальне життя всіх інших членів родини. У таких умовах неможливо будувати якісь плани на майбутнє, часто той, хто доглядає за родичем, змушений залишити роботу. Все це призводить до стресів і негативних емоцій, які шкідливі й самій літній людині. Вона починає відчувати себе тягарем для дітей та онуків. Крім того, відсутність професійних навичок не дозволить надати в разі необхідності екстрену медичну допомогу. В силу всіх вище названих причин, більш прийнятним варіантом є звернення до послуг професіоналів.

Детальніше...

Патронатна служба

У широкому сенсі слова термін «патронаж» означає турботу та догляд за людиною, що потребує допомоги й опіки. У сфері догляду за літніми людьми патронажна служба передбачає забезпечення медичного та побутового догляду за хворою або престарілою людиною, яка не в змозі обслуговувати себе самостійно. Подібні послуги можуть надаватися як вдома, так і у спеціалізованих установах (лікарнях, хоспісах, пансіонатах тощо).

Специфіка патронатної служби

Часто людина, яка постійно потребує догляду та медичного обслуговування, змушена залишатися вдома одна. Причини можуть бути різними: відсутність родичів, близькі проживають далеко (в іншому місті чи навіть країні), родичі змушені заробляти гроші і не можуть забезпечити нагляд за хворим. У цьому випадку можна скористатися послугами співробітників патронажних служб. Патронатна служба допоможе підібрати дійсно кваліфікованого спеціаліста. Такі організації дуже ретельно ставляться до відбору персоналу, враховуючи не тільки професійні якості претендентів, а й особливості характеру.

Співробітник служби повинен бути людиною, що вміє співпереживати, а крім того терплячим, працелюбним і врівноваженим. Не секрет, що літні і хворі люди, часто бувають дуже примхливими, спілкуватися з ними не просто. Але співробітники патронажних служб вміють знаходити підхід до таких людей, забезпечать психологічний і побутовий комфорт, простежать за виконанням всіх призначень лікаря, а, в разі необхідності, здатні надати екстрену медичну допомогу.

Детальніше...

Як потрапити до будинку престарілих

Людей похилого віку, які не мають близьких родичів, згодних за ними доглядати, часто хвилює питання – як потрапити до будинку престарілих. Багато хто вже не в змозі самостійно себе обслуговувати, виходити за продуктами і т. п. Звичайно, для допомоги самотнім пенсіонерам відповідні органи часто направляють соціальних працівників, однак забезпечити цілодобовий догляд вони не можуть. Тому рано чи пізно постає питання про оформлення до будинку престарілих.

Влаштувати у державний будинок престарілих можна людину, що досягла пенсійного віку, або ж інваліда, який потребує постійного догляду, але при цьому не має працездатних родичів. Доведеться також зібрати досить велику кількість документів із різних інстанцій, що для літньої самотньої людини теж зовсім не просто. Порядок оформлення до будинку престарілих такий. Потрібно отримати путівку із управління соціального захисту з проханням надати місце в пансіонаті, також крім медичної картки, в список документів входить довідка з пенсійного фонду, довідка про склад сім'ї тощо. Безумовно, така бюрократична процедура для хворої літньої людини, яка інколи навіть не може самостійно пересуватися, - велика проблема. Як у такому разі зібрати документи для будинку престарілих? Добре, якщо знайдуться небайдужі сусіди або соціальні працівники, які допоможуть у цьому. А якщо ні? 

Детальніше...

Турбота й реабілітація

Турбота про літніх людей – важлива соціальна складова будь-якого суспільства. Кваліфіковане та своєчасне медичне обслуговування, змістовне проведення часу, увага й повага. Рівень розвитку суспільства визначається вмінням забезпечити літній людині все вище назване. У країнах Європи та США допомога літнім людям – це безліч дієвих соціальних програм, мережа центрів і пансіонатів. Там – пенсійний вік це не поступове згасання, а повноцінне життя, коли людина, вільна від роботи, може приділити час собі й своїм інтересам.

Специфіка роботи з літніми людьми

Вітчизняній системі опіки та охорони здоров'я, на жаль, до західних стандартів ще далеко. Державні будинки для престарілих справляють досить похмуре враження. Проте останнім часом з'являється все більше приватних центрів для літніх людей, які переймають передовий досвід зарубіжних колег.

Реабілітація літніх людей, крім власне медичної допомоги має ще й потужну психологічну складову. Потрібно допомогти людині включиться в соціальне життя, відчути себе затребуваним, дати мотивацію до саморозвитку. Психологічний комфорт – запорука покращення загального самопочуття і успішної медичної реабілітації. Забезпечити все це в домашніх умовах дуже складно. Найчастіше люди похилого віку місяцями не полишають власних квартир, опиняючись повністю виключеними із соціуму. У такому випадку можна подумати про влаштування такої людини в спеціалізований заклад.

Детальніше...

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22