Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Як обрати будинок престарілих: переваги хоспісу під Києвом

В домашніх умовах важко надати належний догляд, особливо важкохворим літнім людям. Тому спеціалізовані заклади – найкращий варіант, оскільки там облаштовано все для медичного догляду. У будинку престарілих «Турбота» за станом здоров’я мешканців слідкують кваліфіковані медики. Також тут створена атмосфера, щоб хворим було затишно й комфортно.

Ознаки хорошого закладу для пенсіонерів

Перед тим, як обирати місце, де перебуватиме ваша близька людина, рекомендуємо зважувати наступні фактори:

  1. Рівень прозорості обслуговування – чи працівники пансіонату все детально розповідають й показують при перемовинах.

Детальніше...

Чого чекати від державних геріатричних пансіонатів

Пансіонат геріатричного типу – це заклад, у якому можуть отримати побутове і медичне обслуговування люди похилого віку з інвалідністю. Приймають у такі будинки людей, котрі отримали травми чи пошкодження внаслідок бойових дій та тих, хто має особливі заслуги перед Україною. Приватний заклад «Турбота» бере під опіку й повне забезпечення з проживанням та доглядом самотніх пенсіонерів з 1 та 2 групами інвалідності.

Сервіс закладу: що забезпечує пансіонат

Державний геріатричний пансіонат ще не відповідає європейському рівню обслуговування, оскільки вітчизняна медицина ще потребує розвитку. Проте приватні заклади надають послуги на якісно високому рівні.

Детальніше...

Види послуг та рівень обслуговування у державних будинках престарілих

Спеціальні будинки для літніх людей – це особливі проекти турботи, котрі спрямовані на допомогу пенсіонерам. В таких закладах люди похилого віку мають місце для проживання, належний догляд і лікування, спілкування. Сучасні державні будинки престарілих стали рівнятись на європейські стандарти й тому пропонують своїм мешканцям гідне обслуговування. Це професійний медичний догляд, повноцінне харчування, а також розуміння та чуйне ставлення. Саме такий рівень забезпечує будинок для престарілих «Турбота», який розташований на мальовничих околицях під Києвом та в інших містах України.

Детальніше...

Професійний догляд за інвалідами в турботливій атмосфері

Люди з обмеженими можливостями вимагають підвищеної опіки та уваги. Догляд за інвалідами трудомісткий і складний процес, вимагає великої кількості фізичних та емоційних сил. Не всі родичі важкохворих людей мають змогу самостійно піклуватися про них в домашніх умовах. Дехто наймає приватну доглядальницю. Але її послуги, зазвичай, набагато дорожчі, ніж догляд за інвалідами в спеціалізованому пансіонаті.

Основні переваги пансіонату

Наш приватний будинок престарілих забезпечений всім необхідним для комфортного та достойного проживання людей з особливими потребами. Персонал пансіонату має багаторічний досвід та необхідні знання, які допоможуть лежачому хворому отримувати постійний догляд на належному рівні.

Детальніше...

Життя в будинку для літніх людей

Наше життя сповнене раптовими ексцесами та настільки непередбачене. Важко навіть уявити, що може з нами статися на протязі багатьох років, і де ми опинимося в старості. Значна частина людей проживає разом зі старими, але іноді виникають непередбачені обставини, коли людина не в силах забезпечити необхідні умови та належний догляд за літньою людиною.

Чим старша людина, тим у неї більше з'являється питань, пов'язаних з її станом здоров'я, через які багато хто не в силах чинити найпростішу щоденну роботу без допомоги, а іншим навіть необхідний і цілодобовий догляд.

Детальніше...

Оформлення літньої людини в будинок престарілих

Оформлення літньої людини в будинок престарілих - це одне з непростих питань, яке тягне за собою величезну кількість обговорень. Спочатку це залежить від нашого з вами світосприйняття: чи вправі Ви оформити свою близьку людину або родича в приватний пансіонат.

На ситуацію, що склалася необхідно дивитися об'єктивно. Будинок пристарілих не передбачає «доживання» близької людини або родича в жахливих умовах. Це комфортні номери, своєчасне надання допомоги кваліфікованими фахівцями та обов'язково постійний нагляд, занепокоєння та небайдужість з боку персоналу пансіонату.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми з захворюванням цукровий діабет

Цукровий діабет - це значні порушення в роботі ендокринної системи, які з'являються із-за недостатнього вироблення кількості інсуліну, та характеризується порушеним обміном речовин та вуглеводів в організмі людини.

З'являється таке захворювання, як цукровий діабет з таких причин:

  • перенапруження;
  • спадковість;
  • ожиріння;
  • вік;
  • гормональні порушення.

Детальніше...

Догляд за літніми, які перенесли інфаркт міокарда

У літньому віці інфаркт міокарда є важкою хворобою, яка призводить до швидкої загибелі скорочувальних клітин м'яза серця, після чого відбувається заміщення «померлих» клітин грубейшей сполучною тканиною, і у літніх людей формуються постінфарктний рубці. Інфаркт міокарда розвивається дуже бурхливо, літні люди досить важко його переносять. У пенсіонерів виникають тяжкі відчуття в грудній клітці, починаються різкі, пронизливі болі в грудях, складається таке відчуття, ніби щось стискає груди лещатами.

Хвороба інфаркт міокарда в літньому віці найчастіше виникає при провокують факторах, таких як перенесені потрясіння або різке підвищення артеріального тиску.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку "Забота"

При оформленні на проживання в будинок престарілих виникає багато питань, багато сумнівів і за і проти. Ці питання виникають від нестачі інформації і переживання за близьких. Насправді ці переживання цілком реальні для кожної сім'ї, розставання з близькими на їх же благо не просто психологічно. Кожна дитина відправляючи свого батька в будинок престарілих мучиться почуттям провини, страхом за батьків.

Сучасний будинок пансіонат для престарілих "Забота" у Києві розвіє всі страхи, сумніви і вилікують почуття провини, достатньо тільки приїхати і на дні відкритих дверей ознайомиться з будинком пристарілих.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми після інсультів, хірургічних операцій

Приватний будинок престарілих забезпечує літнім людям проживання в комфортних одномісних або двомісних кімнатах, висококваліфікований догляд, лікування досвідченими фахівцями, п'ятиразове харчування, враховуючи побажання і дані медичного висновку літньої людини.

У нас є розроблені і вже напрацьовані чудові програми з реабілітації літніх людей. У наш пансіон ми приймаємо на реабілітацію літніх людей, яким після інсульту, хірургічних операцій необхідно лікування та догляд висококваліфікованими співробітниками, що допомагає швидкому одужанню.

Детальніше...

Відмінність приватного будинку престарілих від державного

Коли вибір вже зроблено, і всі погодилися з рішенням про приміщення престарілого або хворого родича в будинок престарілих, на порядку денному інше питання, який вибрати будинок престарілих державний чи приватний.
При виборі будинку престарілих у кожного багато побажань, Ви віддаєте на проживання, не людину з вулиці, а свого близької людини. Перше ваше бажання, щоб було якісне та своєчасне медичне обслуговування.

У державному будинку престарілих нададуть медичне обслуговування, але про якість можна тільки мріяти.

Детальніше...

Пансіонат для інвалідів та тяжкохворих

Пансіонат для тяжкохворих приймає людей з такими хворобами як остеопороз, остеохондроз, артрит, захворювання суглобів. З віком рухливість суглобів, хрящів стає малорухомими, заростають солями, піддаються різним інфекціям і травм.
Недолік кальцію, порушений обмін речовин, малорухливий спосіб життя ведуть до таких серйозних захворювань як остеопороз. Від цього захворювання страждають багато жінок, які пережили менопаузу.

З хворобами остеопороз, остеохондроз, артрит дуже складно пересуватися, людям з такими хворобами потрібна допомога фізичного плану.

Детальніше...

Переваги пансіонату для престарілих

Переваги пансіонату говорять самі за себе.

Насамперед:

- Сучасний пансіонат хатнього типу, який збирає потребують допомоги для того, щоб зробити їх щасливішими. Тут можна поправити здоров'я, пройти курс лікування і ти не відчуваєш, що тут, як у лікарні. По-домашньому облаштовані кімнати, турботливий персонал, створює картину домашньої обстановки. Грамотно сформований розпорядок дня санаторію, дає стабільність і підтримку доброго позитивного настрою.
- П'яти разове харчування з можливістю дієтичного столу, відпочинок після обіду, прогулянка на свіжому повітрі, гра з друзями, родичами, лікування, профілактика захворювань, масаж, зарядка і спеціальні вправи з відновлення після інсульту.

Детальніше...

Будинок пристарілих в Києві

Найчастіше поняття «будинок престарілих» викликає у літніх людей образу від передачі їх у чужі руки, усвідомлення того, що вони залишилися наодинці зі своїми хворобами і проблемами. Наш приватний пансіонат в Києві розвіє цей міф!

Ми знаходимося не тільки в Києві, а в таких містах як Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса. Скрізь вибираємо екологічно чисте місце для пансіонату для літніх людей.
Що ж ми можемо запропонувати Вашим літнім родичам?

Детальніше...

Чому будинок престарілих краще, ніж доглядальниця або родичі

Для тих, хто дивився за своїми хворими батьками і розділив з ними все тягаря хвороби і проблеми психологічного характеру, скаже в один голос, що краще б це зробив спеціалізований центр. Ми всі люди чутливі і коли захворюють родичі, то ми стаємо вразливими крім думки про своє батьку ми не можемо думати про інше. Ті, хто беруться дивитися своїх хворих і наймають доглядальницю, перетворюють свій будинок в лазарет.

Працююча людина, що приходить після роботи, мріє про відпочинок, але коли в будинку хворий, відпочити не виходить. Завдяки роботі ми оплачує свої квартири і харчування, допомагає батькам, ростимо дітей.

Детальніше...

Реабілітаційний центр після інсульту

Одне з лідируючих показників смертності опановує хвороба судин головного мозку. Вражає інсульт більшою мірою людей похилого віку, вимагаючи сміливості від хворого, любові і турботи родичів і близьких на період реабілітації. Своєчасна медична допомога може зменшити наслідки інсульту або запобігти йому.
Інсульт - це миттєве порушення притоку крові до головного мозку. Схильність до аритмії і гіпертонії, вікові зміни мозку, хронічні хвороби - головні слабкі показники організму, які схильні до інсульту.

Реабілітаційна програма з догляду та відновленню після інсульту:

Детальніше...

Догляд за літньою людиною у Пансіонаті в Київської області

Часто складаються життєві ситуації, при яких люди похилого віку потребують спеціального догляду і набагато більшої уваги з боку рідних людей. Однак, не кожен родич має можливість постійно бути поруч зі старими, доглядати, піклуватися та надавати, яка потребує спеціальних знань та навичок, медичну допомогу. Але, такий необхідний вихід є - поселити літню людину в пансіонат для престарілих людей.

Приватний будинок престарілих в Київській області - це сучасний пансіонат для тимчасового або постійного проживання літніх людей, а також людей, які мають обмежені фізичні можливості.

Детальніше...

Будинки престарілих Україна

Будинок престарілих пансіонного типу - це прекрасна можливість забезпечити необхідний рівень відходу і професійного медичного супроводу для Вашого родича.

З кожним роком, в Україні відкривається все більше кількість будинків для престарілих сучасного типу. Активний ритм життя, часті відрядження і боязнь за життя літнього родича, вимагає пошук найбільш оптимального і правильного рішення. Таким рішенням є вибір кращого і перевіреного будинку для престарілих, в якому зможуть кваліфіковано потурбуватися про Вашу бабусю або дідуся.

Детальніше...

Турбота і теплота у Приватному будинку престарілих

У будь-якому місті України є літні люди, яким необхідний постійний догляд. Проте буває так, що у когось немає рідних і близьких, і він самотній, у деяких літніх людей діти проживають в інших країнах, дуже далеко або просто багато працюють і не можуть про них постійно піклуватися.

Буває така ситуація, що розміри житлової площі квартири дуже маленькі діти не можуть дозволити собі прихистити літніх батьків. У таких випадках наш Приватний будинок престарілих стане найкращим виходом зі сформованих ситуацій.

В нашому Приватному будинку престарілих за літніми людьми здійснюється гідний догляд.

Детальніше...

Центр для літніх людей

Центр для літніх людей - затишне і тихе місце для відпочинку тих, хто втомився від дороги життя, і для чиїх плечей тягар прожитих років став ношею важкою. Поки ідея трансгуманізму про скасування старості залишається нереалізованою, людям, що досягли її, доводиться зійти на узбіччя життя.

Усвідомлення власної нездатності бути корисним, і особливо - незалежним, здатне призвести до занепаду духу навіть сильну особистість, особливо якщо основним заняттям людини стає самотнє очікування - очікування допомоги, уваги, розмови. Свідомістю опановують важкі думки про непотрібність завтрашнього дня. Такі думки не конструктивні, адже життя дорогоцінна, навіть коли наближається до заходу.

Детальніше...

Пансіонат для літніх людей

Пансіонат для тимчасового або постійного проживання для людей похилого віку - приватний будинок престарілих, яких знаходиться в мальовничому передмісті міста Києва.

Всього в 15 хв від міста, тут створено все для зручності. Це прекрасна альтернатива державним будинкам престарілих.

У будинку для літніх людей є все: професійний медичний персонал, медичне обладнання для лежачий хворих та інвалідів, затишні кімнати, лікарі і психологи, а також сіделкі.

Детальніше...

Будинок для літніх людей

Будинок для літніх людей це місце, де літні люди, що потребують допомоги і турботи, будуть жити, і відчувати себе в безпеці. Коли літні люди залишаються одні в квартирі, вони всього бояться, але в той же час такі довірливі, що наражають себе на небезпеку з боку аферистів. Літні люди стають об'єктом для багатьох недобрих людей.

Найчастіше через пенсії можуть постраждати невинні пенсіонери. Через фобій вони не виходять на вулицю і не спілкуються з іншими, а через малорухливого способу життя починаються різні проблеми. Будинок для літніх людей - це хороше рішення багатьох проблем.

Детальніше...

Приватний будинок престарілих

Літні люди потребують нашої турботи і допомоги, тому що здоров'я вже похитнулося і вимагає медичної допомоги.

Добре, коли є професійний медичний персонал будь-якої кваліфікації поруч. Не менш важливим, ніж лікар і медсестра є доглядальниця. Доглядальниця - це жінка, яка проводить біля хворого цілий день і ніч, вона годує, дає ліки, одягає, купає, стежить і постачає найнеобхіднішими речами хворого. Без доглядальниці, як без рук, особливо для хворих, які прикуті до ліжка.

Детальніше...

Приватний пансіонат по догляду за літніми людьми Київ

Приватний пансіонат для літніх людей Турбота в Києві пропонує комфортабельні умови на будь-який період часу.

Сьогодні будинки престарілих користуються величезною популярністю. Адже в теперішній час досить складно приділяти увагу своїм рідним, які знаходяться в пенсійному віці. А наш будинок престарілих може забезпечити ваших рідних цілодобової турботою і увагою. Також ми пропонуємо догляд за людьми з обмеженими можливостями (інвалідами).

Пропонуємо нашим пацієнтам не тільки комфортабельні умови проживання, а й повноцінне індивідуальне харчування і різні дозвільні заняття.

Детальніше...

Будинок для літніх людей Київ. Догляд за літніми людьми

Подбати про своїх рідних пенсійного віку дуже легко! Приватний комплекс для проживання людей похилого віку Турбота в Києві завжди готовий надати кваліфіковану допомогу по догляду за літніми людьми.

У нашому приватному центрі Турбота в Києві ваші близькі будуть оточені увагою і турботою медичного персоналу без вихідних 24 години на добу!

У пансіонаті Ви знайдете відмінні умови для затишного домашнього розміщення ваших рідних. Ми завжди готові надати свою допомогу п догляду за вашими рідними.

Організація комфортного проживання в приватному будинку престарілих Турбота для літніх людей наша найголовніша задача!

Детальніше...

Догляд за тяжкохворим та інвалідом

Тяжкі захворювання часто супроводжуються ще й втратою рухової активності та можливості самостійно себе обслуговувати, а також депресіями у хворого. У зв'язку з цим необхідно не тільки правильно організувати догляд, а й забезпечити моральну і психологічну підтримку такій людині.

Догляд за тяжкохворими, крім виконання всіх медичних призначень, включає також організацію правильного режиму дня, харчування, санітарно-гігієнічних процедур. Важливу роль грає також фізичний режим. Він безпосередньо пов'язаний зі станом хворого (чи може людина ненадовго вставати або хоча б перевертатися в ліжку).

Детальніше...

Догляд за престарілими батьками

Питання догляду за людьми похилого віку в Україні і в країнах Заходу вирішується по-різному. В силу усталених ментальних стереотипів, у нас вважається, що догляд за людьми похилого віку – це, насамперед, обов'язок їхніх дітей та онуків. З одного боку – це правильно. Літня людина комфортніше почувається в колі сім'ї, лікарі відзначають, що домашня атмосфера навіть сприяє якнайшвидшому одужанню.

Але ситуації бувають різні. І мова зараз навіть не про самотніх пенсіонерів, про яких просто немає кому подбати.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми

Від правильного загального догляду за престарілою людиною безпосередньо залежить загальний стан її здоров'я, як фізичного, так і психічного.

Догляд за літніми людьми досить складний і вимагає не тільки певних медичних навичок, а й доброго знання психології. Вікові зміни характеру ускладнюють спілкування і догляд за літніми. Часто такі люди стають дратівливими, уразливими. Багато важко переживають втрату колишньої здоров'я, наслідком цього є депресії.

Правильно організувати догляд за літніми людьми в Києві достатньо нескладно – зверніться за допомогою до професіоналів. Приватний центр для престарілих візьме на себе піклування про ваших родичів. 

Детальніше...

Догляд за лежачими хворими

Лежачий хворий – досить серйозна проблема для родичів. І тут на перший план виходить психологічний фактор – нелегко бачити близьку людину безпорадною і прикутою до ліжка. Проте варто пам'ятати, що правильний догляд за лежачими хворими здатний істотно поліпшити їхній стан і наблизити одужання.

Необхідні складові догляду

Головну роль у догляді за лежачим хворим лікарі відводять гігієні. Кімнату необхідно регулярно провітрювати, проводити прибирання, а постільну білизну змінювати не рідше, ніж раз на тиждень. Якщо білизну міняти не регулярно, то збільшується ризик виникнення пролежнів. Дуже важливо стежити за особистою щоденною гігієною хворого. Якщо стан дозволяє, то для купання пацієнта можна перенести в ванну, важких хворих миють у ліжку за допомогою вологої губки, поклавши клейонку на простирадло.

Детальніше...

Догляд за хворими похилого віку

Коли ми говоримо про догляд за хворими літніми людьми, необхідно враховувати цілий ряд аспектів, не тільки фізіологічного, а й психологічного характеру. Догляд за такими хворими вимагає особливого підходу. У першу чергу, лікарі відзначають, що літні люди можуть украй негативно відреагувати на госпіталізацію, вони погано адаптуються до незнайомої обстановки, можуть з'явитися проблеми з орієнтацією в просторі та часі.

У такому випадку, навіть при наявності всього необхідного лікування, хвороба може прогресувати. Тому, якщо категоричних рекомендацій до госпіталізації немає, догляд за таким хворим краще здійснювати в домашніх умовах.

Детальніше...

Доглядальниці для літніх людей

Рано чи пізно, але в житті кожної сім'ї може настати такий неприємний момент, коли  родич літнього віку вже не зможе сам себе обслуговувати. Самостійно здійснити повноцінний догляд за такою людиною буде дуже складно, адже тоді доведеться розриватися між домом і роботою, а то й зовсім звільнитися. Зазнаючи постійного стресу, ви нічим не полегшите стан хворого. Розумним виходом із ситуації може стати доглядальниця для літньої людини.

Що входить в обов'язки доглядальниці?

Як відомо, з настанням старості у людини можуть не тільки загостритися хронічні захворювання, а й виникнути цілий «букет» нових недуг.

Детальніше...

Допомога в домашніх умовах

Якщо ви маєте престарілих родичів, то питання догляду за ними стоїть у родині дуже гостро. Чим старшою стає людина, тим серйознішими можуть ставати проблеми зі здоров'ям. Догляд за людьми похилого віку в домашніх умовах – це досить важка праця, навантаження не тільки фізичне, але навіть більшою мірою емоційне. Серйозною проблемою можуть стати старечі розумові розлади у ваших близьких і постійний стрес від думки про те, що вони, залишившись самі, можуть відкрити газ або спричинити собі каліцтво.

Послуги професійної доглядальниці

Часом люди не хочуть звертатися до послуг доглядальниці, не готові довірити родича сторонній людині.

Детальніше...

Патронатна служба

У широкому сенсі слова термін «патронаж» означає турботу та догляд за людиною, що потребує допомоги й опіки. У сфері догляду за літніми людьми патронажна служба передбачає забезпечення медичного та побутового догляду за хворою або престарілою людиною, яка не в змозі обслуговувати себе самостійно. Подібні послуги можуть надаватися як вдома, так і у спеціалізованих установах (лікарнях, хоспісах, пансіонатах тощо).

Специфіка патронатної служби

Детальніше...

Як потрапити до будинку престарілих

Людей похилого віку, які не мають близьких родичів, згодних за ними доглядати, часто хвилює питання – як потрапити до будинку престарілих. Багато хто вже не в змозі самостійно себе обслуговувати, виходити за продуктами і т. п. Звичайно, для допомоги самотнім пенсіонерам відповідні органи часто направляють соціальних працівників, однак забезпечити цілодобовий догляд вони не можуть. Тому рано чи пізно постає питання про оформлення до будинку престарілих.

Влаштувати у державний будинок престарілих можна людину, що досягла пенсійного віку, або ж інваліда, який потребує постійного догляду, але при цьому не має працездатних родичів.

Детальніше...

Турбота й реабілітація

Турбота про літніх людей – важлива соціальна складова будь-якого суспільства. Кваліфіковане та своєчасне медичне обслуговування, змістовне проведення часу, увага й повага. Рівень розвитку суспільства визначається вмінням забезпечити літній людині все вище назване. У країнах Європи та США допомога літнім людям – це безліч дієвих соціальних програм, мережа центрів і пансіонатів. Там – пенсійний вік це не поступове згасання, а повноцінне життя, коли людина, вільна від роботи, може приділити час собі й своїм інтересам.

Специфіка роботи з літніми людьми

Детальніше...

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22