Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Чого чекати від державних геріатричних пансіонатів

Пансіонат геріатричного типу – це заклад, у якому можуть отримати побутове і медичне обслуговування люди похилого віку з інвалідністю. Приймають у такі будинки людей, котрі отримали травми чи пошкодження внаслідок бойових дій та тих, хто має особливі заслуги перед Україною. Приватний заклад «Турбота» бере під опіку й повне забезпечення з проживанням та доглядом самотніх пенсіонерів з 1 та 2 групами інвалідності.

Сервіс закладу: що забезпечує пансіонат

Державний геріатричний пансіонат ще не відповідає європейському рівню обслуговування, оскільки вітчизняна медицина ще потребує розвитку. Проте приватні заклади надають послуги на якісно високому рівні.

У пансіонаті «Турбота» ви знайдете:

  • затишно облаштовані кімнати;
  • догляд, який підібраний по стану здоров’я;
  • спеціалізоване харчування;
  • справжнє піклування й доброзичливе ставлення.

Спеціальний медичний заклад приймає осіб, котрі потребують часткового або й цілодобового нагляду. Також співробітники працюють з лежачими – пансіонат надає доглядальницю, яка перебуватиме постійно з важкохворим.

 

Сервіс дозволяє організовувати потрібні медичні заходи для підтримки стану мешканців:

  • масажі;
  • форматні процедури;
  • реабілітаційні вправи.

 

Працівники дбають не лише про фізичне здоров’я, а й про душевний стан та бадьорість духу. Підбирають різноманітне дозвілля по можливостях постояльців, щоб створити їм цікаве заняття для гармонії в душі. Проводять різні ігри, вечори та рукодільні роботи. Найголовніше – команда закладу «Турбота» забезпечує спілкування й дружнє ставлення, щоб облегшити страждання хворим й підтримувати їхній настрій в гарному гумору. Тут ніхто не буде самотнім і залишеним – уваги працівників вистачить для кожного мешканця будинку. Телефонуйте на лінію запису до геріатричного пансіонату.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22