Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Дозвілля

Літні люди, які проживають у нашому приватному пансіонаті, проводять дозвілля змістовно і цікаво. 

Безумовно, основна перевага нашого центру – це необмежена можливість спілкування, якого часто бракує літнім людям. Можливість не зациклюватися на проблемах здоров'я, а проводити час у колі цікавих співрозмовників, які поділяють ваші захоплення – величезний плюс нашого центру. Це дозволяє людям відчути себе частиною соціального середовища. 

Одна з найприємніших ознак сімейного затишку – традиційні свята. Наприклад, Новий рік. У нашому пансіонаті всі такі урочистості проходять весело і душевно, в теплій домашній атмосфері. 

Літні люди швидко втомлюються від міського шуму і суєти. Життя в будинку престарілих допоможе повернути спокій і душевну рівновагу. Наш приватний пансіонат розташований на лоні природи. Прогулянки на свіжому повітрі корисні для здоров'я, допомагають повернути душевну рівновагу і психологічний комфорт. Якщо ви турбуєтеся за безпеку ваших близьких, то на прогулянці їх супроводжуватимуть співробітники нашого центру. 

Телебачення – одна з переваг цивілізації, яке цікаво в будь-якому віці. Перегляд передач дозволяє дізнаватися багато нового, залишатися в курсі подій в країні та світі. До послуг постояльців пансіонату – сучасні моделі телевізорів з численними каналами на будь-який смак. 

Дуже часто літні люди, щоб не почуватися тягарем, хочуть займатися будь-якою домашньою роботою. Природно, наш персонал цілком може впоратися  сам. Але, за бажанням пожильця і у його задоволення, він може надавати допомогу в таких посильних справах як прибирання в кімнаті, полив квітів і клумб і т.п. 

В пансіонаті пожильці мають багато вільного часу, який можна присвятити улюбленому хобі, або ж освоїти якісь нові вміння. Наприклад, навчитися в'язати, вишивати, грати на якомусь музичному інструменті. Також до послуг постояльців безліч цікавих настільних ігор (лото, шахи, доміно тощо).

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22