Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Про нас

Якщо ви хочете бачити старість ваших близьких не просто комфортною і спокійною, але ще й насиченою позитивом – ласкаво просимо до нашого будинку для літніх людей (Київ). У нашому пансіонаті літніх людей ваші рідні будуть оточені домашнім затишком, теплом і турботою. Уважне ставлення до потреб кожного пожильця і високий професіоналізм співробітників – ось основні принципи роботи цієї установи. 

Жителі нашого приватному пансіонаті для літніх людей, вони постійно оточені увагою, а висококваліфіковані професіонали завжди готові надати необхідний медичний догляд. 

Наш пансіон для літніх людей – це не казенні лікарняні стіни, а справжній затишний дім, де для ваших рідних створена комфортна атмосфера. Ми переймаємо передовий західний досвід в організації таких центрів, а наші фахівці проходять стажування в країнах Європи. Ми прекрасно розуміємо, що переїзд до подібного закладу – це часто непросте рішення для літніх людей та їхніх родичів. У нашому суспільстві ще сильні стереотипи, що, віддаючи рідних у будинок престарілих, ви нібито відмовляєтеся від них. Насправді це не так. Щоб період адаптації пройшов легше, з нашими постояльцями і їх родичами працюють кваліфіковані психологи.

Доглад за інвалідами Київ. Догляд за лежачими людьми.

Приватний будинок для людей похилого віку – це місце, де кожен пожилець забезпечується індивідуальним доглядом і всім необхідним, а також своєчасним медичним обслуговуванням. У пансіонаті є спеціально обладнані ліжка для людей, що мають проблеми із самостійним пересуванням. У нас суто індивідуальний підхід до кожного пожильця, так що ви зможете вибрати не тільки категорію розміщення для свого родича (одномісні, двомісні або чотиримісні кімнати), а й підібрати меню. 

Крім того, наш пансіон для престарілих знаходиться в мальовничому і красивому місці, і, що важливо, всього за чверть години їзди від центру Києва. 15 хвилин – і ви на місці, в селі Підгірцях. Таким чином, ви зможете частіше відвідувати родичів, що особливо важливо в період адаптації. 

Пансіон для літніх людей – це ще й прекрасна можливість для спілкування, якої так не вистачає стареньким. Часто вони через хворобу не можуть покинути квартиру й гостро відчувають самотність. В нашому центрі ця проблема вирішена. 

Комерційний будинок престарілих – прекрасна альтернатива державним установам подібного типу, які часто не викликають у людей похилого віку нічого, крім туги й занепокоєння. Умови проживання тут максимально наближені до домашніх, для постояльців організований цікаве дозвілля, в будь-який момент їм нададуть всю необхідну медичну допомогу. 

Приїжджайте – і переконайтеся самі!

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22