Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку "Забота"

При оформленні на проживання в будинок престарілих виникає багато питань, багато сумнівів і за і проти. Ці питання виникають від нестачі інформації і переживання за близьких. Насправді ці переживання цілком реальні для кожної сім'ї, розставання з близькими на їх же благо не просто психологічно. Кожна дитина відправляючи свого батька в будинок престарілих мучиться почуттям провини, страхом за батьків.

Сучасний будинок пансіонат для престарілих "Забота" у Києві розвіє всі страхи, сумніви і вилікують почуття провини, достатньо тільки приїхати і на дні відкритих дверей ознайомиться з будинком пристарілих.

Чинний круглий рік пансіонат "Забота" приймає абсолютно всіх, хто зіткнувся з проблемами старості і безпорадності. У першу чергу приймають людей похилого віку, інвалідів, після інсульту, інфаркту. У пансіонаті є всі щоб доглядати за безпорадними людьми: медичні ліжка, спеціальне обладнання, інвалідні коляски. У будинку престарілих працюють лікарі різних категорій, медсестри, няні, кухарі, обслуговуючий персонал.

У пансіонат сучасного типу є абсолютно все для того щоб піклується за вашими улюбленими родичами, вони будуть оточені любов'ю і турботою. Якщо ви недовірливий людина і все одно ще переживаєте, ви можете відвідувати своїх рідних коли хочете. Двері пансіонату завжди відкриті для родичів постояльців і закриті для інших - охоронювана територія надійна захищена від сторонніх людей. У постояльців є багато переваг перед тими, хто доживає свою старість будинку. Основною перевагою є те, що люди в пансіонаті "Забота" Київ під постійним наглядом лікарів і турботою працівників пансіонату.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22