Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Будинок пристарілих в Києві

Найчастіше поняття «будинок престарілих» викликає у літніх людей образу від передачі їх у чужі руки, усвідомлення того, що вони залишилися наодинці зі своїми хворобами і проблемами. Наш приватний пансіонат в Києві розвіє цей міф!

Ми знаходимося не тільки в Києві, а в таких містах як Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса. Скрізь вибираємо екологічно чисте місце для пансіонату для літніх людей.
Що ж ми можемо запропонувати Вашим літнім родичам?

  • Медичний огляд проводиться щодня кваліфікованим лікарем. Лікувальна фізкультура, масажні процедури, дихальна гімнастика, програми реабілітації після багатьох захворювань - це тільки початок дивного проживання в нашому пансіонаті для пенсіонерів.
  • Харчування розробляється кращими дієтологами особисто для кожного постояльця, воно збалансовано і вітамінізоване.
  • Тяжкохворих людей годують турботливі нянечки нашого санаторію для престарілих.
  • Ми запрошуємо кращих фахівців в області кардіології, ортопедії, неврології, психіатрії для консультації наших літніх постояльців.
  • Психологи - проводять як індивідуальні заняття, так і групові, але завжди в атмосфері цілковитої довіри.
  • Ми пропонуємо Вашим літнім родичам соціальну реабілітацію, займаємося у напрямку розвитку мови, пам'яті, моторики, а також проводимо веселі заходи, концерти.

Персонал нашого будинку престарілих в Києві не залишить нікого без уваги, зреагує на будь-яку проблему швидко і дослідно!

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22