Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Догляд за літніми людьми

Від правильного загального догляду за престарілою людиною безпосередньо залежить загальний стан її здоров'я, як фізичного, так і психічного.

Догляд за літніми людьми досить складний і вимагає не тільки певних медичних навичок, а й доброго знання психології. Вікові зміни характеру ускладнюють спілкування і догляд за літніми. Часто такі люди стають дратівливими, уразливими. Багато важко переживають втрату колишньої здоров'я, наслідком цього є депресії.

Правильно організувати догляд за літніми людьми в Києві достатньо нескладно – зверніться за допомогою до професіоналів. Приватний центр для престарілих візьме на себе піклування про ваших родичів. 

Особливості догляду за літніми людьми

Для того, щоб організувати правильний догляд, необхідно знати про те, які вікові зміни відбуваються в організмі літньої людини. Якщо ви здійснюєте догляд за престарілими родичами, то зверніть увагу на їхню безпеку. У цьому віці нерідкі серйозні травми і каліцтва, які людина може отримати при випадковому падінні. Не варто забувати, що крім проблем з опорно-руховим апаратом, у людей з віком падає зір і слух, що також може стати причиною побутового травматизму. Аби убезпечити близьку людину, придбайте їй тростину, за допомогою якої вона буде пересуватися, приберіть із коридорів килими і важкі меблі, що захаращують простір.

Ще одна проблема престарілих людей – хронічне безсоння, яке негативно впливає на загальний стан здоров'я. Для профілактики важливо своєчасно провітрювати спальні, не піддавати близьку людину стресам, за призначенням лікаря можна скористатися і заспокійливими лікарськими засобами.

Одним із неприємних моментів, з якими пов'язаний догляд за літньою людиною, може стати нічне нетримання сечі. У такому випадку бажано користуватися памперсами для дорослих. Також вкрай важливо допомагати хворому піклується про особисту гігієну, її недотримання загрожує інфекційними хворобами сечостатевої сфери.

Догляд за літніми людьми передбачає ретельне дотримання режиму харчування. З віком обмінні процеси в організмі сповільнюються, тому варто скоротити вміст жирів і простих вуглеводів в раціоні літньої людини. Для профілактики закрепів важливо вживати продукти, що містять велику кількість клітковини, соки, компоти, овочі і фрукти. Бажано також скоротити споживання солі. 

Ваші помічники в догляді за престарілим родичем

В силу різних життєвих обставин, родичі не завжди можуть самостійно забезпечити цілодобовий догляд за престарілою людиною. Тоді як допомога може знадобитися в будь-який момент, і не лише медична. Приготувати обід, прибрати, сходити в магазин і аптеку літній людині часто не під силу. У цьому випадку ви можете скористатися такою послугою як догляд за літніми людьми з проживанням. Вашим помічником стане спеціально навчена доглядальниця.

Ще один варіант, який розглядають для себе самотні пенсіонери – це опікунство над літніми людьми за успадкування житла. Однак тут потрібно бути дуже обережним, щоб не постраждати від шахраїв. Краще скористатися послугами надійних приватних центрів, що надають подібні послуги.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22