Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Пансіонат для літніх людей

Пансіонат для тимчасового або постійного проживання для людей похилого віку - приватний будинок престарілих, яких знаходиться в мальовничому передмісті міста Києва.

Всього в 15 хв від міста, тут створено все для зручності. Це прекрасна альтернатива державним будинкам престарілих.

У будинку для літніх людей є все: професійний медичний персонал, медичне обладнання для лежачий хворих та інвалідів, затишні кімнати, лікарі і психологи, а також сіделкі.

В цьому будинку для проживання хворих людей є все для підтримки здоров'я і одужання. В такому закладі ваші батьки не будуть боятися, і переживати, тут вони знайдуть спокій і впевненість у завтрашньому дні. Щодня їх чекають турбота і розуміння, увагу і домашній затишок.

Цей будинок є прототипом європейського дому престарілих. У Європі правда не кожен пенсіонер може дозволити собі проживання і лікування, але в цьому будинку все набагато дешевше. Досвід європейських колег допомагає вийти на високоякісне обслуговування потребують догляду і допомагає продовжити життя людям похилого віку і гідне життя інвалідам.

У Європі інваліди це теж люди і вони мають право на повноцінне життя. Тепер і в Києві є гідне місце для гідних людей. Кожен може розраховувати тут на увагу і повагу, а також знижку на проживання. Двері пансіонату для тимчасового або постійного проживання для людей похилого віку відкриті для всіх. Девіз працівників: З нами не доживають, а з нами живуть довго і щасливо!

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22