Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Реабілітаційний центр після інсульту

Одне з лідируючих показників смертності опановує хвороба судин головного мозку. Вражає інсульт більшою мірою людей похилого віку, вимагаючи сміливості від хворого, любові і турботи родичів і близьких на період реабілітації. Своєчасна медична допомога може зменшити наслідки інсульту або запобігти йому.
Інсульт - це миттєве порушення притоку крові до головного мозку. Схильність до аритмії і гіпертонії, вікові зміни мозку, хронічні хвороби - головні слабкі показники організму, які схильні до інсульту.

Реабілітаційна програма з догляду та відновленню після інсульту:

- Вправи. хворим якнайшвидше вставати на ноги. Літні люди повинні щодня більше ходити. При цьому можна скористатися спеціальними пристосуваннями, кріпленнями, пристроями, щоб підтримати ноги. З помірними або легкими дисфункціями корисні вправи на біговій доріжці.

- Відновлення м'язів. вправи на розтяжку. Вивчені і розроблені різні методи.

- Мова жестів і логопедія.

- Правильне харчування. У реабілітаційному центрі по догляду після інсульту, літнім людям в період реабілітації рекомендують дотримуватися дієти певну, яку складає лікар-дієтолог. Основою дієти лежить: обмежити вживання цукру та солі, звести до мінімуму або виключити вживання жирної їжі.

- Навчання на уважність. Пряме перенавчання вчить хворих після інсульту до конкретного виконання завдань за допомогою відповідей, які повторюються на певні подразники. Такий підхід допоможе пацієнтам перенавчитися фактичним навичкам і здійснювати повсякденні завдання.

- Масаж. У пансіонаті для літніх людей, які перенесли інсульт призначають, масаж. Масаж сприяє виведенню шлаків і рідини, знімає набряки з тканин. Наводячи м'язи в тонус, позбавляє від болю. Масаж захищає від спазмів ніг, рук і пролежнів.

- Лікарські препарати. Інсульт є наслідком хронічного захворювання. Для корекції перенесеної хронічної хвороби, напруги в м'язах кінцівок пошкоджених, після інсультного депресивного стану призначають лікарські препарати.

 

У нашому будинку престарілих вчиняється догляд за важкохворими, паралізованими після інсульту літніми людьми кваліфікованими лікарями та доглядальницями, що робить можливим швидке їх одужання. Пансіонат забезпечує літніх людей всіма необхідними умовами для швидкого відновлення і правильної реабілітації. Колектив будинку для престарілих оточить пацієнта опікою і піклуванням, створюючи умови для швидкої і позитивної реабілітації хворих після інсульту, важкохворих та паралізованих людей похилого віку.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22