Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Будинок пристарілих в Одесі

Чим більше послуг надають соціальні служби, тим краще для суспільства, особливо для літніх людей. На жаль, на догляд за старими держава виділяє недостатнє фінансування, і така ситуація триватиме ще довго, як мінімум до виходу країни з кризи. Будинок-пансіонат для літніх людей і раніше був скоріше мрією для більшості громадян Радянського Союзу, принаймні, елітні пансіонати, призначені для партійної номенклатури. Будинки для обраних давали певний комфорт літній людині, звичайні ж закладу скидалися скоріш на похмурі в'язниці, особливо ставленням персоналу, що працює на менших «ставках», ніж у поліклініках.

На щастя, подібні «пансіонати» відходять в історію, а їх місце займають приватні будинки для престарілих, один з таких - відділення-пансіонат для людей похилого в Одесі.

Філія київського пансіонату надає всі необхідні патронажні послуги, забезпечуючи чудові умови проживання, лікування і реабілітації для літніх людей, пацієнтів у післяопераційний період, лежачих хворих. Відмінний догляд за літніми, старими людьми надає професійний, досвідчений персонал, який проходить ретельний відбір, а також постійно підвищує кваліфікацію.

Ще одна перевага пансіонату для літніх в Одесі - розвинена інфраструктура пансіонату, де є власний парк, красиві доріжки і лавочки, а також маса домашніх зручностей. Настільні ігри, книги, відеодиски з хорошою підбіркою фільмів - це ще не весь «арсенал» будинки престарілих. Похилий вік не дозволяє давати тілу такі ж навантаження, як у молодості, але за допомогою кваліфікованого медперсоналу можна зробити ці року більш цікавими та безхмарними.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22