Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Приватний будинок престарілих

Літні люди потребують нашої турботи і допомоги, тому що здоров'я вже похитнулося і вимагає медичної допомоги.

Добре, коли є професійний медичний персонал будь-якої кваліфікації поруч. Не менш важливим, ніж лікар і медсестра є доглядальниця. Доглядальниця - це жінка, яка проводить біля хворого цілий день і ніч, вона годує, дає ліки, одягає, купає, стежить і постачає найнеобхіднішими речами хворого. Без доглядальниці, як без рук, особливо для хворих, які прикуті до ліжка.

У будинку престарілих є професійний медичний персонал і звичайно ж доглядальниці. Доглядальниці, без яких не обійтися. Літні люди та їхні родичі можуть бути спокійні за своїх близьких в будинку престарілих. Ваші старі батьки і родичі будуть нагодовані і доглянуті, і все це завдяки доглядальницям, які працюють у будинку престарелих.

Для того, що б знайти хорошу доглядальницю йде багато часу, а хвороби, як правило, приходять без попередження. Щоб забезпечити старих батьків гідною старістю та доглядом, досить визначити батьків до будинку престарілих, де вони будуть під ретельним наглядом професіоналів, а ви зможете проведовать своїх близьких, коли захочете.

У будинку престарілих є все, що потрібно для літніх людей: інвалідні коляски, спеціальні ліжка, тренажери для відновлення, їдальня, медичний персонал і звичайно доглядальниці, без яких не впорається.

Підходьте до будь-якого питання раціонально і робіть правельний вибір, коли стосується здоров'я ваших блізскіх.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22