Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Послуги

Сучасний темп життя змушує людину приділяти все більше часу кар'єрі, при цьому сім'я часто відходить на другий план. Часто, стурбовані зароблянням грошей, ми зовсім забуваємо про тих, хто потребує нашої уваги й турботи. Літні люди дуже вразливі, часом примхливі, для того, щоб знати і відчувати всі їхні потреби, їм необхідно приділяти достатньо часу. Але при цьому доводиться практично розриватися на частини, все одно відчуваючи власну провину і безпорадність. 

У цьому випадку краще звернутися до професіоналів. Наш пансіонат для літніх людей (Київ) візьме на себе турботу про ваших престарілих родичів. При цьому вони будуть цілком оточені теплом та увагою. 

Найстрашніше, з чим може асоціюватися старість – це самотність. Найчастіше рідні так рідко заходять в гості, а лікар і медсестра – не завжди найкращі співрозмовники. У нашому пансіонаті для престарілих літні люди не просто спілкуються між собою. Вони знаходять собі співрозмовників за інтересами, наш персонал забезпечує не тільки змістовне дозвілля, а й піклується про запобігання можливих конфліктів. Ми робимо все, щоб наші пожильці відчували радість від спілкування і насолоджувалися життям. Старість може й повинна бути комфортною – це підтверджують аналогічні центри, які давно й успішно працюють за кордоном. 

Наш пансіонат для літніх людей наповнить життя ваших родичів похилого віку позитивними і яскравими емоціями. 

Пансіонат для престарілих в Києві надає такі послуги: 

  • перебування в пансіонаті тривалий час і забезпечення належного догляду
  • короткочасне перебування (наприклад, на період від'їзду родичів)
  • реабілітація і лікування людей, які перенесли інсульт, важкі травми, переломи і т.п.
  • приватний пансіонат для престарілих забезпечує догляд за людьми, що страждають старечим недоумством
  • висококваліфікований медичний догляд за людьми із захворюваннями серцево-судинної системи
  • ви можете вибрати наш пансіонат для літніх, щоб просто пройти необхідний курс лікування, призначений вашим лікарем 

Пожильці розміщуються в дво- або багатомісних комфортних номерах. Для людей з проблемами пересування наш приватний пансіонат готовий надати кімнати зі спеціальними ліжками. Смаки і побажання пожильців враховуються також при розробці меню. 

Наш приватний пансіонат для літніх людей готовий зруйнувати стереотипи про непривітні і незатишні казенні будинки престарілих, де люди просто доживали свій вік. Наші постояльці ведуть повноцінне і яскраве життя, відчуваючи себе повноцінними членами соціуму.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22