Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Центр для літніх людей

Центр для літніх людей - затишне і тихе місце для відпочинку тих, хто втомився від дороги життя, і для чиїх плечей тягар прожитих років став ношею важкою. Поки ідея трансгуманізму про скасування старості залишається нереалізованою, людям, що досягли її, доводиться зійти на узбіччя життя.

Усвідомлення власної нездатності бути корисним, і особливо - незалежним, здатне призвести до занепаду духу навіть сильну особистість, особливо якщо основним заняттям людини стає самотнє очікування - очікування допомоги, уваги, розмови. Свідомістю опановують важкі думки про непотрібність завтрашнього дня. Такі думки не конструктивні, адже життя дорогоцінна, навіть коли наближається до заходу.

У нашому пансіонаті постояльці отримують професійний догляд і сердечне увагу, а разом з тим - можливість прожити кожен день із задоволенням, отримуючи від життя доступні радості. Адже кожна літня людина заслужила право на причал у спокійній, але ненудною бухті, на турботу про себе. У пансіонаті можна провести стільки часу, скільки Вам захочеться.

Ви можете гостювати тут час від часу, а можете залишитися, якщо відчуєте тут себе як вдома. Можливо, тут Ви подружитеся з сусідами, і Ваше життя забарвиться давно втраченими і забутими кольору.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22