Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Професійний догляд за інвалідами в турботливій атмосфері

Люди з обмеженими можливостями вимагають підвищеної опіки та уваги. Догляд за інвалідами трудомісткий і складний процес, вимагає великої кількості фізичних та емоційних сил. Не всі родичі важкохворих людей мають змогу самостійно піклуватися про них в домашніх умовах. Дехто наймає приватну доглядальницю. Але її послуги, зазвичай, набагато дорожчі, ніж догляд за інвалідами в спеціалізованому пансіонаті.

Основні переваги пансіонату

Наш приватний будинок престарілих забезпечений всім необхідним для комфортного та достойного проживання людей з особливими потребами. Персонал пансіонату має багаторічний досвід та необхідні знання, які допоможуть лежачому хворому отримувати постійний догляд на належному рівні.

Принципи догляду за інвалідами в нашому закладі:

  • щоденний огляд лікаря;
  • розробка індивідуальної програми реабілітації та комплексу фізичних вправ;
  • робота з психологом;
  • допомога доглядальниці під час прийому їжі та виконання гігієнічних процедур.

Приватний пансіонат оснащений сучасним обладнанням для комфортного перебування клієнтів: пандусами для зручного пересування в інвалідних візках, кнопками термінового виклику медичного персоналу, інвалідними кріслами, спеціальними ліжками з регуляцією позиції, протипролежневими матрацами.

Як влаштуватися в приватний будинок престарілих

Щоб поселити свою близьку людину в наш пансіонат для літніх людей, потрібно зателефонувати за номерами на сайті та забронювати місце проживання. Для оформлення знадобляться документи, що підтверджують особистість постояльця, медична карта й оплата за обраний пакет проживання.

 

Якщо ваша сім'я шукає достойне місце для опіки та лікування рідної людини з обмеженими можливостями, наш заклад, готовий запропонувати найкращі умови із професійним чуйним персоналом.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22