Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Види послуг та рівень обслуговування у державних будинках престарілих

Спеціальні будинки для літніх людей – це особливі проекти турботи, котрі спрямовані на допомогу пенсіонерам. В таких закладах люди похилого віку мають місце для проживання, належний догляд і лікування, спілкування. Сучасні державні будинки престарілих стали рівнятись на європейські стандарти й тому пропонують своїм мешканцям гідне обслуговування. Це професійний медичний догляд, повноцінне харчування, а також розуміння та чуйне ставлення. Саме такий рівень забезпечує будинок для престарілих «Турбота», який розташований на мальовничих околицях під Києвом та в інших містах України.

Огляд послуг пансіонату «Турбота»

В пансіонаті «Турбота» створюють гармонічну та затишну атмосферу, яка допомагає літнім людям проводити відпочинок у спокої та цікавих заняттях. Тут все облаштували максимально по-домашньому, щоб це не нагадувало лікарні, а було комфортним місцем проживання.

У рамках обслуговування можна:

  • обрати термін проживання – на певний період чи на постійну основу;
  • домовитись про напрямок послуг – догляд після інсульту, за онкохворими чи психічно хворими, піклування після операцій;
  • отримати заохочення у будь-якому хобі – команда пансіонату створює умови, щоб постояльці організовували своє дозвілля і розвивали цікаві вміння й те, що їм до душі.

Будинок престарілих не просто так названий гарним словом. Це принцип закладу – турбуватись про тих, за кого несуть відповідальність. Піклуватись в усіх сферах. Для фізичного стану залучають спеціалізоване медичне обслуговування в індивідуальному підборі до здоров’я мешканця. Для душевного ж створюють доброзичливе середовище проживання.

Телефонуйте співробітникам пансіонату, аби обговорити умови для вашої близької людини, щоб працівники облаштували все потрібне для неї.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22