Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Патронатна служба

У широкому сенсі слова термін «патронаж» означає турботу та догляд за людиною, що потребує допомоги й опіки. У сфері догляду за літніми людьми патронажна служба передбачає забезпечення медичного та побутового догляду за хворою або престарілою людиною, яка не в змозі обслуговувати себе самостійно. Подібні послуги можуть надаватися як вдома, так і у спеціалізованих установах (лікарнях, хоспісах, пансіонатах тощо).

Специфіка патронатної служби

Часто людина, яка постійно потребує догляду та медичного обслуговування, змушена залишатися вдома одна. Причини можуть бути різними: відсутність родичів, близькі проживають далеко (в іншому місті чи навіть країні), родичі змушені заробляти гроші і не можуть забезпечити нагляд за хворим. У цьому випадку можна скористатися послугами співробітників патронажних служб. Патронатна служба допоможе підібрати дійсно кваліфікованого спеціаліста. Такі організації дуже ретельно ставляться до відбору персоналу, враховуючи не тільки професійні якості претендентів, а й особливості характеру.

Співробітник служби повинен бути людиною, що вміє співпереживати, а крім того терплячим, працелюбним і врівноваженим. Не секрет, що літні і хворі люди, часто бувають дуже примхливими, спілкуватися з ними не просто. Але співробітники патронажних служб вміють знаходити підхід до таких людей, забезпечать психологічний і побутовий комфорт, простежать за виконанням всіх призначень лікаря, а, в разі необхідності, здатні надати екстрену медичну допомогу.

Доглядальниці з патронажних служб обслуговують хворих чи престарілих людей не тільки вдома, але і в умовах стаціонару. Адже дуже часто допомога може знадобитися саме в той момент, коли нікого з персоналу лікарні не виявиться поруч. Адже лікарі та медсестри не в змозі забезпечити цілодобовий нагляд за кожним із пацієнтів.

Послуги патронажу можуть надавати як державні структури (наприклад, соціальні працівники), приватні фірми або ж різні релігійні організації.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22