Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Турбота й реабілітація

Турбота про літніх людей – важлива соціальна складова будь-якого суспільства. Кваліфіковане та своєчасне медичне обслуговування, змістовне проведення часу, увага й повага. Рівень розвитку суспільства визначається вмінням забезпечити літній людині все вище назване. У країнах Європи та США допомога літнім людям – це безліч дієвих соціальних програм, мережа центрів і пансіонатів. Там – пенсійний вік це не поступове згасання, а повноцінне життя, коли людина, вільна від роботи, може приділити час собі й своїм інтересам.

Специфіка роботи з літніми людьми

Вітчизняній системі опіки та охорони здоров'я, на жаль, до західних стандартів ще далеко. Державні будинки для престарілих справляють досить похмуре враження. Проте останнім часом з'являється все більше приватних центрів для літніх людей, які переймають передовий досвід зарубіжних колег.

Реабілітація літніх людей, крім власне медичної допомоги має ще й потужну психологічну складову. Потрібно допомогти людині включиться в соціальне життя, відчути себе затребуваним, дати мотивацію до саморозвитку. Психологічний комфорт – запорука покращення загального самопочуття і успішної медичної реабілітації. Забезпечити все це в домашніх умовах дуже складно. Найчастіше люди похилого віку місяцями не полишають власних квартир, опиняючись повністю виключеними із соціуму. У такому випадку можна подумати про влаштування такої людини в спеціалізований заклад.

Приватні пансіонати для літніх людей пропонують весь комплекс послуг: від медичного обслуговування до соціальної та психологічної реабілітації. Робота тут організована відповідно до європейських стандартів, а пожильці оточені максимальною турботою й теплом.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22