Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Будинок для літніх людей Київ. Догляд за літніми людьми

Подбати про своїх рідних пенсійного віку дуже легко! Приватний комплекс для проживання людей похилого віку Турбота в Києві завжди готовий надати кваліфіковану допомогу по догляду за літніми людьми.

У нашому приватному центрі Турбота в Києві ваші близькі будуть оточені увагою і турботою медичного персоналу без вихідних 24 години на добу!

У пансіонаті Ви знайдете відмінні умови для затишного домашнього розміщення ваших рідних. Ми завжди готові надати свою допомогу п догляду за вашими рідними.

Організація комфортного проживання в приватному будинку престарілих Турбота для літніх людей наша найголовніша задача!

Догляд за людьми похилого віку в Києві, догляд за людьми з обмеженими можливостями в нашому пансіонаті Турбота. Доступна вартість проживання в пансіонаті.

У нас в спеціалізованому пансіонаті Київ по догляду за літніми людьми, створено всі необхідні комфортні умови для людей різного віку і фізичних можливостей аж до самих запущених случаев.

В центрі створені окремі палати для інвалідів та людей з обмеженими можливостями.

Не варто переживати залишаючи свою рідну людину в нашому спеціалізованому пансіонаті Турбота, поряд з Вашим рідним при необхідності завжди поруч буде персонал і спеціально навчені працівники, які в будь-яку хвилину зможуть надати допомогу!

Будинок пристарілих турбота Київ - якісний догляд за людьми похилого віку.

Кращі умови по догляду за літніми людьми в Україні!

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22