Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Будинки престарілих Україна

Будинок престарілих пансіонного типу - це прекрасна можливість забезпечити необхідний рівень відходу і професійного медичного супроводу для Вашого родича.

З кожним роком, в Україні відкривається все більше кількість будинків для престарілих сучасного типу. Активний ритм життя, часті відрядження і боязнь за життя літнього родича, вимагає пошук найбільш оптимального і правильного рішення. Таким рішенням є вибір кращого і перевіреного будинку для престарілих, в якому зможуть кваліфіковано потурбуватися про Вашу бабусю або дідуся.

 

Одним з найбільш популярних будинків для престарілих сучасного типу являється пансіонат для літніх людей "Забота". Завдяки використанню сучасних підходів в спілкуванні з літніми людьми, кожен новий день проживання у будинку престарілих "Забота" буде інформаційною, безпечною і захоплюючою.

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам гарантувати кваліфікований відхід і прекрасне проживання для Вашого родича. У нашому пансіонаті ми використовуємо європейські стандарти, завдяки чому літні люди відчувають особливу турботу і затишок.

 

Пансіонат сучасного типу для літніх людей "Забота" - це прекрасний вибір за доступною ціною.

 

 

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22