Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Догляд за тяжкохворим та інвалідом

Тяжкі захворювання часто супроводжуються ще й втратою рухової активності та можливості самостійно себе обслуговувати, а також депресіями у хворого. У зв'язку з цим необхідно не тільки правильно організувати догляд, а й забезпечити моральну і психологічну підтримку такій людині.

Догляд за тяжкохворими, крім виконання всіх медичних призначень, включає також організацію правильного режиму дня, харчування, санітарно-гігієнічних процедур. Важливу роль грає також фізичний режим. Він безпосередньо пов'язаний зі станом хворого (чи може людина ненадовго вставати або хоча б перевертатися в ліжку).

Якщо хворий повністю прикутий до ліжка, то загальний перебіг хвороби може ускладнюватися появою пролежнів. Вони виникають у тих місцях, де тіло довгий час дотикається до постелі (на п'ятах, сідницях). З метою профілактики пролежнів, положення хворого потрібно міняти кожні кілька годин. Також необхідно своєчасно змінювати постільну білизну. Якщо пролежні все ж з'явилися, їх обробляють спеціальними медичними препаратами. Також тривала нерухомість може призвести до зниження м'язового тонусу, порушення функцій кишечника.

Для запобігання закрепів лежачим хворим необхідно дотримуватися особливого режиму харчування, включати в раціон більше продуктів з високим вмістом клітковини.

Догляд за тяжкохворими істотно полегшують різні пристосування. Такі як підголівники, відкидні столики, спеціальні ванночки, що дозволяють помити голову в лежачому положенні. Істотно полегшують догляд за лежачими хворими та памперси для дорослих.

Спеціалізовані установи, які організують догляд за такими хворими, мають також обладнані ліжка.

Результати реабілітації залежать від діагнозу, важкості перебігу хвороби, віку людини. У деяких випадках хворий може повністю відновити працездатність, в інших досягненням є вже можливість обслуговувати себе самостійно.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22