Будинок престарілих у Києві

Ми працюємо 24/7


Приватний будинок для людей похилого віку

Відмінність приватного будинку престарілих від державного

Коли вибір вже зроблено, і всі погодилися з рішенням про приміщення престарілого або хворого родича в будинок престарілих, на порядку денному інше питання, який вибрати будинок престарілих державний чи приватний.
При виборі будинку престарілих у кожного багато побажань, Ви віддаєте на проживання, не людину з вулиці, а свого близької людини. Перше ваше бажання, щоб було якісне та своєчасне медичне обслуговування.

У державному будинку престарілих нададуть медичне обслуговування, але про якість можна тільки мріяти.

Не для кого не секрет яке фінансування в медицину в нашій країні, а зокрема в будинки престарілих, не вистачає елементарних речей, що говорити про дорогих препаратах і знеболюючих.
Якщо порівнювати далі, в приватному будинку престарілих при виборі палати врахують всі ваші побажання, в державному будинку престарілих доставлять койку в переповнену палату.

Харчування в державному будинку престарілих залежить від виділеної суми, а в приватному будинку престарілих від потреб даної людини.
Про дозвілля в державному будинку престарілих говорити нема про що, в приватному будинку престарілих є люди, які будуть відповідати за фізичний і душевний стан пацієнта. Вибір за Вами.

Мы на связи ежедневно и готовы ответить на любые вопросы

(093) 170 57 32, (044) 232-98-22