(096) 103 103 0, (063) 818 615 1

Будинок пристарілих в Дніпропетровську

Будинок пристарілих в Дніпропетровську - це затишний пансіонат зі своїм двориком і територією. Кожен день прогулянка на свіжому повітрі це велике щастя.
Літні люди, перебуваючи в будинку престарілих, ведуть більш вільний і повноцінний ритм життя. Тут старі люди швидко забувають про нудних буднях будинку, страхах самотності, безмовному проживанні щодня. Проживають в будинку престарілих, оточують добротою, турботою і кваліфікованою медичною допомогою цілодобово. Крім хорошого сервісу: 5 разове харчування, проживання в затишній кімнаті з усіма зручностями, догляд 24 години на добу, літні люди отримують психологічну підтримку і спілкування з людьми свого віку.
Перебуваючи вдома, багато людей похилого віку переживають про те, що їхній партнер помер, друзі переїхали в інше місто до своїх рідних. Залишаючись одні у своїх думках, вони відчувають ряд негативних станів, які згодом народжують різні захворювання. Рідні за чергою життєвих турбот, не бачать, що їх мама або тато зовсім засумував і починає хворіти.
Дуже важливим моментів у житті будь-якої людини протягом усього періоду життя, є повноцінне спілкування і соціальна адаптація. Більшість пенсіонерів вважають, що з настанням пенсії нормальне життя закінчується. З цього моменту починається в'янення людини. При правильному підході до даної ситуації, допомоги близьких ситуацію можна змінити. При різних захворюваннях, інвалідності, післяопераційних важких періодів, відновлення після аварії доцільно організувати хворому гідні умови. У пансіонаті в Дніпропетровську є все необхідне для достойного життя й відновлення після важких хвороб. Спілкування з подібними собі і оточені цілодобової опікою, постояльці починають відновлюватися, почувати себе краще, відносини з близькими починають налагоджуватися. Все, що потрібно для ваших пенсіонерів це хороших будинок престарілих в Дніпропетровську. Подбайте вже зараз, зателефонуйте і забронюйте місце для вашого родича і життя у всіх засяє іншими фарбами.

Корисні матеріали

Свяжитесь с нами

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map (096) 103 103 0, (063) 818 61 51

Соцмережі

Яндекс.Метрика