095-10-20-130; 093-10-20-130098-10-20-130;

Пансіонат для літніх людей

Пансіонат для тимчасового або постійного проживання для людей похилого віку - приватний будинок престарілих, яких знаходиться в мальовничому передмісті міста Києва. Всього в 15 хв від міста, тут створено все для зручності. Це прекрасна альтернатива державним будинкам престарілих.

У будинку для літніх людей є все: професійний медичний персонал, медичне обладнання для лежачий хворих та інвалідів, затишні кімнати, лікарі і психологи, а також сіделкі. В цьому будинку для проживання хворих людей є все для підтримки здоров'я і одужання. В такому закладі ваші батьки не будуть боятися, і переживати, тут вони знайдуть спокій і впевненість у завтрашньому дні. Щодня їх чекають турбота і розуміння, увагу і домашній затишок.

Цей будинок є прототипом європейського дому престарілих. У Європі правда не кожен пенсіонер може дозволити собі проживання і лікування, але в цьому будинку все набагато дешевше. Досвід європейських колег допомагає вийти на високоякісне обслуговування потребують догляду і допомагає продовжити життя людям похилого віку і гідне життя інвалідам. У Європі інваліди це теж люди і вони мають право на повноцінне життя. Тепер і в Києві є гідне місце для гідних людей. Кожен може розраховувати тут на увагу і повагу, а також знижку на проживання. Двері пансіонату для тимчасового або постійного проживання для людей похилого віку відкриті для всіх. Девіз працівників: З нами не доживають, а з нами живуть довго і щасливо!

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map095-10-20-130; 093-10-20-130098-10-20-130

Соцмережі

Яндекс.Метрика