095-10-20-130; 093-10-20-130098-10-20-130;

Будинок для літніх людей

Будинок для літніх людей це місце, де літні люди, що потребують допомоги і турботи, будуть жити, і відчувати себе в безпеці. Коли літні люди залишаються одні в квартирі, вони всього бояться, але в той же час такі довірливі, що наражають себе на небезпеку з боку аферистів. Літні люди стають об'єктом для багатьох недобрих людей.

Найчастіше через пенсії можуть постраждати невинні пенсіонери. Через фобій вони не виходять на вулицю і не спілкуються з іншими, а через малорухливого способу життя починаються різні проблеми. Будинок для літніх людей - це хороше рішення багатьох проблем. Будинок пристарілих зможе стати другою домівкою для літніх людей, в якому вони зможуть отримувати гідний догляд, повноцінне харчування і знайти друзів. Багато хто думає, що коли настає пенсійний вік, то життя закінчилося, але ця тільки неписьменні думки. Після 60лет можна жити радісно і плідно.

У будинку престарілих санаторного типу можуть отримати тимчасове або постійне лікування та підтримку багато людей, хто потребує. Вчасно надана психологічна допомога допомагає запобігти багатьом хворобам. У будинку для літніх людей є психологи, які допоможуть впоратися старикам з будь-якими проблемами і негативними емоціями. Головне в одужанні це мотивація і в цьому допоможуть психологи і турботливий персонал. У будинку престарілих санаторного типу обов'язково сподобається, тому що тут затишно як вдома і поруч завжди є, хто потримає і допоможе.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map095-10-20-130; 093-10-20-130098-10-20-130

Соцмережі

Яндекс.Метрика