095-10-20-130; 093-10-20-130098-10-20-130;

Догляд за літніми людьми після інсультів, хірургічних операцій

Приватний будинок престарілих забезпечує літнім людям проживання в комфортних одномісних або двомісних кімнатах, висококваліфікований догляд, лікування досвідченими фахівцями, п'ятиразове харчування, враховуючи побажання і дані медичного висновку літньої людини.

У нас є розроблені і вже напрацьовані чудові програми з реабілітації літніх людей. У наш пансіон ми приймаємо на реабілітацію літніх людей, яким після інсульту, хірургічних операцій необхідно лікування та догляд висококваліфікованими співробітниками, що допомагає швидкому одужанню.

Надання допомоги і догляд за літніми людьми в приватному будинку престарілих - це, насамперед, допомогу в проведенні комплексних процедур, як реабілітація після інсульту і після травм, що нелегко виконати в домашніх умовах.

Медичний догляд за літніми людьми, які перебувають у пансіоні, здійснюється кваліфікованими фахівцями. А також у нас є спеціалізовані тренажери, ліжка з підйомними механізмами та протипролежневі матраци.

Період проживання кожного пацієнта в приватному будинку престарілих обговорюється індивідуально, після огляду літньої людини нашим фахівцем.

Наші доглядальниці, щодня і щогодини виконують свою роботу з теплотою, добротою і турботою про своїх постояльців. Вони - наша гордість. Праця доглядальниці нелегкий, але результат виправдовує всі зусилля.

Довіртеся нашим знаючим і уважним і фахівцям, і ви надайте допомогу своєму близькому родичу у швидкому одужанні.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map095-10-20-130; 093-10-20-130098-10-20-130

Соцмережі

Яндекс.Метрика