073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Ціни

Вартість проживання в нашому будинку престарілих в Київі коливається досить серйозно, ціни залежать від різних факторів. У першу чергу, на них впливає стан здоров'я постояльця (можливість самостійно себе обслуговувати) і формат розміщення (поселення в одномісному, двомісному або чотиримісному номері). У базовий стандартний пакет входять проживання, харчування (п'ятиразове), необхідний медичний і гігієнічний догляд. Ніякі медичні препарати в цю вартість не входять. 

Ціна за поселення в будинку престарілих в чотиримісному номері, зі стандартним харчуванням та доглядом за вимогою становить 400 гривень на добу. У вартість не включається медичне обслуговування. 

Поселення в чотиримісному номері з поліпшеним харчуванням і уважним доглядом (без медичного обслуговування) – 500 гривні на добу.

Вартість розміщення в будинку престарілих у двомісному номері, з поліпшеним харчуванням, уважним доглядом і прикріпленою медсестрою – 600 гривень на добу. У цей пакет також включено медичне обслуговування, базові лікувальні процедури, медикаменти (при гострих станах). 

Також ми пропонуємо варіант поселення в одно- або двомісному номері, з VIP-харчуванням, прикріпленою медсестрою і всім необхідним медичним обслуговуванням. Медобслуговування в цьому пакеті включає всі необхідні лікувальні та підтримуючі процедури (при хронічних захворюваннях), необхідні медикаменти та сучасне обладнання. Вартість цього пакету – 700 гривень на добу. 

У нашому пансіонаті можливі також більш бюджетні варіанти розміщення і гнучка система знижок (до 10%). Всі умови обговорюються індивідуально.

Ціна (грн/міс)ПроживанняХарчуванняДоглядМедичне обслуговування
9000 4 людини у кімнаті стандартне харчуваня догляд за вимогою
12000 4 людини у кімнаті поліпшене харчуваня уважний догляд
15000 2 людини у кімнаті поліпшене харчуваня уважний догляд, закріплена медична сестра сучасне обладнання, приміщення, медичні препарати (гострі стани), базові лікувальні процедури
17000 1-2 людини у кімнаті VIP харчуваня закріплена медична сестра 24/7 сучасне обладнання, приміщення, медичні препарати (гострі стани, підтримувальне харчування при хронічних процесах), базові лікувальні процедури, пакет "санаторій"

 

Ціна (грн/доба)ПроживанняХарчуванняДоглядМедичне обслуговування
400 4 людини у кімнаті стандартне харчуваня догляд за вимогою
500 4 людини у кімнаті поліпшене харчуваня уважний догляд
600 2 людини у кімнаті поліпшене харчуваня уважний догляд, закріплена медична сестра сучасне обладнання, приміщення, медичні препарати (гострі стани), базові лікувальні процедури
700 1-2 людини у кімнаті VIP харчуваня закріплена медична сестра 24/7 сучасне обладнання, приміщення, медичні препарати (гострі стани, підтримувальне харчування при хронічних процесах), базові лікувальні процедури, пакет "санаторій"

* Ціни загальні, можливі знижки 30%, обговорюється індивідуально.
** в наявності більш дешеві варіанти, телефонуйте.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика