073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Догляд за лежачими хворими

Лежачий хворий – досить серйозна проблема для родичів. І тут на перший план виходить психологічний фактор – нелегко бачити близьку людину безпорадною і прикутою до ліжка. Проте варто пам'ятати, що правильний догляд за лежачими хворими здатний істотно поліпшити їхній стан і наблизити одужання.

Необхідні складові догляду

Головну роль у догляді за лежачим хворим лікарі відводять гігієні. Кімнату необхідно регулярно провітрювати, проводити прибирання, а постільну білизну змінювати не рідше, ніж раз на тиждень. Якщо білизну міняти не регулярно, то збільшується ризик виникнення пролежнів. Дуже важливо стежити за особистою щоденною гігієною хворого. Якщо стан дозволяє, то для купання пацієнта можна перенести в ванну, важких хворих миють у ліжку за допомогою вологої губки, поклавши клейонку на простирадло.

Важливою складовою догляду за лежачими хворими є профілактика пролежнів. По можливості положення людини в ліжку потрібно змінювати кілька разів на день, а якщо пролежні все ж з‘явилися, обробляти їх спеціальними лікарськими засобами. 

Рідний дім або спеціалізований пансіонат

Сучасні засоби здатні значно полегшити догляд за лежачими хворими. Це і протипролежневі матраци, і спеціальні пристрої для знезараження повітря в присутності людей, ванночка для миття голови в лежачому положенні, обладнані ліжка тощо. Всі ці пристрої зручні, проте займають занадто багато місця в квартирі, та й коштують дуже недешево. Тоді як хороший пансіонат для лежачих хворих здатний забезпечити своїх пацієнтів усіма новими досягненнями медичної техніки.

Якщо організувати цілодобовий догляд на належному рівні вдома неможливо, родичі часто переймаються питанням – куди прилаштувати лежачого хворого, щоб він постійно був під наглядом.

Як правило, державні установи для літніх не надто охоче беруть на себе турботу про таких пацієнтів. Найчастіше матеріальна база там теж залишає бажати кращого. У цьому випадку одним з варіантів вирішення проблеми може стати приватний будинок престарілих, для лежачих хворих там забезпечать максимально комфортні умови і кваліфіковану медичну допомогу.

У нашому центрі для літніх такі пацієнти розміщуються в кімнатах, де є спеціально обладнані ліжка. Ви можете не турбуватися про ваших близьких, завдяки нашому уважному і турботливому персоналу, вони будуть почуватися, як вдома.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика