073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Допомога в домашніх умовах

Якщо ви маєте престарілих родичів, то питання догляду за ними стоїть у родині дуже гостро. Чим старшою стає людина, тим серйознішими можуть ставати проблеми зі здоров'ям. Догляд за людьми похилого віку в домашніх умовах – це досить важка праця, навантаження не тільки фізичне, але навіть більшою мірою емоційне. Серйозною проблемою можуть стати старечі розумові розлади у ваших близьких і постійний стрес від думки про те, що вони, залишившись самі, можуть відкрити газ або спричинити собі каліцтво.

Послуги професійної доглядальниці

Часом люди не хочуть звертатися до послуг доглядальниці, не готові довірити родича сторонній людині. Але спроба самостійно організувати догляд за таким хворим може фактично паралізувати нормальне життя всіх інших членів родини. У таких умовах неможливо будувати якісь плани на майбутнє, часто той, хто доглядає за родичем, змушений залишити роботу. Все це призводить до стресів і негативних емоцій, які шкідливі й самій літній людині. Вона починає відчувати себе тягарем для дітей та онуків. Крім того, відсутність професійних навичок не дозволить надати в разі необхідності екстрену медичну допомогу. В силу всіх вище названих причин, більш прийнятним варіантом є звернення до послуг професіоналів.

Допомогу літнім людям у домашніх умовах здійснюють спеціально підготовані доглядальниці. У їхні обов'язки входить загальний догляд за літньою людиною, контроль за виконанням розпоряджень лікаря, а, в разі потреби, надання екстреної медичної допомоги. У поняття загального догляду включають гігієнічні процедури, спостереження за станом пацієнта, дотримання режиму дня. Також до специфічних процедур, які необхідно проводити лежачим хворим, належить профілактика пролежнів. З цією метою положення пацієнта необхідно міняти в середньому кожні дві години. Пролежні, що вже з’явилися, змащують спеціальними лікарськими засобами.

Лежачий хворий – завжди стрес для сім'ї, мінімізувати його допоможуть кваліфіковані фахівці, які зможуть здійснити догляд на високому рівні.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика