073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Патронатна служба

У широкому сенсі слова термін «патронаж» означає турботу та догляд за людиною, що потребує допомоги й опіки. У сфері догляду за літніми людьми патронажна служба передбачає забезпечення медичного та побутового догляду за хворою або престарілою людиною, яка не в змозі обслуговувати себе самостійно. Подібні послуги можуть надаватися як вдома, так і у спеціалізованих установах (лікарнях, хоспісах, пансіонатах тощо).

Специфіка патронатної служби

Часто людина, яка постійно потребує догляду та медичного обслуговування, змушена залишатися вдома одна. Причини можуть бути різними: відсутність родичів, близькі проживають далеко (в іншому місті чи навіть країні), родичі змушені заробляти гроші і не можуть забезпечити нагляд за хворим. У цьому випадку можна скористатися послугами співробітників патронажних служб. Патронатна служба допоможе підібрати дійсно кваліфікованого спеціаліста. Такі організації дуже ретельно ставляться до відбору персоналу, враховуючи не тільки професійні якості претендентів, а й особливості характеру. Співробітник служби повинен бути людиною, що вміє співпереживати, а крім того терплячим, працелюбним і врівноваженим. Не секрет, що літні і хворі люди, часто бувають дуже примхливими, спілкуватися з ними не просто. Але співробітники патронажних служб вміють знаходити підхід до таких людей, забезпечать психологічний і побутовий комфорт, простежать за виконанням всіх призначень лікаря, а, в разі необхідності, здатні надати екстрену медичну допомогу.

Доглядальниці з патронажних служб обслуговують хворих чи престарілих людей не тільки вдома, але і в умовах стаціонару. Адже дуже часто допомога може знадобитися саме в той момент, коли нікого з персоналу лікарні не виявиться поруч. Адже лікарі та медсестри не в змозі забезпечити цілодобовий нагляд за кожним із пацієнтів.

Послуги патронажу можуть надавати як державні структури (наприклад, соціальні працівники), приватні фірми або ж різні релігійні організації.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика