+380931705732, +380442329822   Работаем 24/7

Як потрапити до будинку престарілих

Людей похилого віку, які не мають близьких родичів, згодних за ними доглядати, часто хвилює питання – як потрапити до будинку престарілих. Багато хто вже не в змозі самостійно себе обслуговувати, виходити за продуктами і т. п. Звичайно, для допомоги самотнім пенсіонерам відповідні органи часто направляють соціальних працівників, однак забезпечити цілодобовий догляд вони не можуть. Тому рано чи пізно постає питання про оформлення до будинку престарілих.

Влаштувати у державний будинок престарілих можна людину, що досягла пенсійного віку, або ж інваліда, який потребує постійного догляду, але при цьому не має працездатних родичів. Доведеться також зібрати досить велику кількість документів із різних інстанцій, що для літньої самотньої людини теж зовсім не просто. Порядок оформлення до будинку престарілих такий. Потрібно отримати путівку із управління соціального захисту з проханням надати місце в пансіонаті, також крім медичної картки, в список документів входить довідка з пенсійного фонду, довідка про склад сім'ї тощо. Безумовно, така бюрократична процедура для хворої літньої людини, яка інколи навіть не може самостійно пересуватися, - велика проблема. Як у такому разі зібрати документи для будинку престарілих? Добре, якщо знайдуться небайдужі сусіди або соціальні працівники, які допоможуть у цьому. А якщо ні? 

Плюси приватних центрів для літніх

Значна перевага приватних пансіонатів у тому, що процедура тут менш забюрократизована. Як же влаштувати родича в такий будинок престарілих? Крім суто медичних документів (медичної карти, довідки про флюорографію та аналізу крові на туберкульоз), знадобляться тільки ксерокопії паспортів майбутнього пожильця пансіонату та його родича або опікуна, який і укладає договір з установою. Також потрібно буде надати копію медичного страхового поліса.

Дуже часто, навіть якщо літня людина має близьких родичів, постає питання про те, як влаштувати її до будинку престарілих. І це відбувається зовсім не через те, що близькі хочуть позбутися старенького, а просто тому, що часом тільки фахівці можуть забезпечити належний догляд і в повному обсязі надати медичне обслуговування.

У нашому суспільстві ще діють стереотипи, що будинки престарілих, це місця, де люди похилого віку просто «доживають» свій вік. Приватні пансіонати нового типу повністю руйнують ці уявлення. У нашому комерційному центрі для літніх людей ваші родичі перебуватимуть під наглядом висококваліфікованих медиків, будуть оточені турботою і увагою.

Але якою б ганою не була спеціалізована установа, перед тим, як оформити родича в будинок престарілих, необхідна відповідна психологічна підготовка. Необхідно обговорити з літньою людиною можливість переїзду, вислухати її думку, пояснити, що в пансіонаті вона буде забезпечена цілодобовим доглядом, який неможливо створити в домашніх умовах. Обов'язково поїдьте оглянути пансіонат, оцініть умови проживання, харчування, дозвілля пожильців. У нашому центрі, перед тим, як ви вирішите відправити родича в будинок престарілих, з вами і з ним працюватиме психотерапевт. Його поради допоможуть родині пережити складну ситуацію, а самій літній людині швидше адаптуватися до нових умов життя.

Свяжитесь с нами

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map (044) 232-98-22, (093) 170 57 32

Соцмережі

Яндекс.Метрика