+380931705732, +380442329822   Работаем 24/7

Життя в будинку для літніх людей

Наше життя сповнене раптовими ексцесами та настільки непередбачене. Важко навіть уявити, що може з нами статися на протязі багатьох років, і де ми опинимося в старості. Значна частина людей проживає разом зі старими, але іноді виникають непередбачені обставини, коли людина не в силах забезпечити необхідні умови та належний догляд за літньою людиною.

 

Чим старша людина, тим у неї більше з'являється питань, пов'язаних з її станом здоров'я, через які багато хто не в силах чинити найпростішу щоденну роботу без допомоги, а іншим навіть необхідний і цілодобовий догляд. Не будь-який літня людина може розумно поставитися до виникнення проблем. Через брак спілкування і здоров'я, характер починає змінюватися і, як правило, не в кращу сторону. До всього цього ще думається, що ніхто його не сприймає, ображає те, що всі займаються своїми особистими справами, навчанням, роботою, пристроєм особистого життя.

 

Тому, якщо у вас немає часу та сил, щоб в повному обсязі забезпечити догляд за літньою людиною, тоді вирішенням цього є - будинок престарілих.

Детальніше...

Оформлення літньої людини в будинок престарілих

Оформлення літньої людини в будинок престарілих - це одне з непростих питань, яке тягне за собою величезну кількість обговорень. Спочатку це залежить від нашого з вами світосприйняття: чи вправі Ви оформити свою близьку людину або родича в приватний пансіонат.

 

На ситуацію, що склалася необхідно дивитися об'єктивно. Будинок пристарілих не передбачає «доживання» близької людини або родича в жахливих умовах. Це комфортні номери, своєчасне надання допомоги кваліфікованими фахівцями та обов'язково постійний нагляд, занепокоєння та небайдужість з боку персоналу пансіонату.

 

Це не означає, що Ви залишаєте свою літньою людину наодинці зі своїм віком та самотністю! Ваше занепокоєння полягає не в тому, скільки часу Ви

проводите з ним, а в його якості. Багато залишають свої робочі місця для того, щоб якомога більше приділяти уваги своїм старим хворим родичам, то це батько-мати, чи то дядько-тітка.

Детальніше...

Догляд за літніми, які перенесли інфаркт міокарда

У літньому віці інфаркт міокарда є важкою хворобою, яка призводить до швидкої загибелі скорочувальних клітин м'яза серця, після чого відбувається заміщення «померлих» клітин грубейшей сполучною тканиною, і у літніх людей формуються постінфарктний рубці. Інфаркт міокарда розвивається дуже бурхливо, літні люди досить важко його переносять. У пенсіонерів виникають тяжкі відчуття в грудній клітці, починаються різкі, пронизливі болі в грудях, складається таке відчуття, ніби щось стискає груди лещатами.
Хвороба інфаркт міокарда в літньому віці найчастіше виникає при провокують факторах, таких як перенесені потрясіння або різке підвищення артеріального тиску. Хворим літнім людям необхідний цілодобовий контроль, адже подібні явища особливо розвиваються під ранок або вночі, в даний час доби організми пенсіонерів схильні до утворення тромбів. Перенесшим, подібне страшне захворювання літнім людям потрібен найсуворіший постільний режим, категорично необхідно виключити будь-які різкі рухи, їм необхідна спеціальна дієта, також не можна палити і вживати алкоголь.
Наш приватний будинок престарілих приймає літніх людей з хворобою інфаркту міокарда. Наш спеціально навчений персонал цілодобово знаходитися поряд з літніми постояльцями. Кваліфіковані медсестри ретельно стежать виконанням усіх призначених лікарями приписів, проводячи необхідні медичні процедури. Наші добродушні нянечки доглядають за літніми людьми, які перенесли інфаркт міокарда з терпінням і повагою. У пансіонаті розроблено дієтичне меню для хворих на інфаркт міокарда людей.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку "Забота"

При оформленні на проживання в будинок престарілих виникає багато питань, багато сумнівів і за і проти. Ці питання виникають від нестачі інформації і переживання за близьких. Насправді ці переживання цілком реальні для кожної сім'ї, розставання з близькими на їх же благо не просто психологічно. Кожна дитина відправляючи свого батька в будинок престарілих мучиться почуттям провини, страхом за батьків.

Сучасний будинок пансіонат для престарілих "Забота" у Києві розвіє всі страхи, сумніви і вилікують почуття провини, достатньо тільки приїхати і на дні відкритих дверей ознайомиться з будинком пристарілих.

Чинний круглий рік пансіонат "Забота" приймає абсолютно всіх, хто зіткнувся з проблемами старості і безпорадності. У першу чергу приймають людей похилого віку, інвалідів, після інсульту, інфаркту. У пансіонаті є всі щоб доглядати за безпорадними людьми: медичні ліжка, спеціальне обладнання, інвалідні коляски. У будинку престарілих працюють лікарі різних категорій, медсестри, няні, кухарі, обслуговуючий персонал.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми після інсультів, хірургічних операцій

Приватний будинок престарілих забезпечує літнім людям проживання в комфортних одномісних або двомісних кімнатах, висококваліфікований догляд, лікування досвідченими фахівцями, п'ятиразове харчування, враховуючи побажання і дані медичного висновку літньої людини.

У нас є розроблені і вже напрацьовані чудові програми з реабілітації літніх людей. У наш пансіон ми приймаємо на реабілітацію літніх людей, яким після інсульту, хірургічних операцій необхідно лікування та догляд висококваліфікованими співробітниками, що допомагає швидкому одужанню.

Надання допомоги і догляд за літніми людьми в приватному будинку престарілих - це, насамперед, допомогу в проведенні комплексних процедур, як реабілітація після інсульту і після травм, що нелегко виконати в домашніх умовах.

Медичний догляд за літніми людьми, які перебувають у пансіоні, здійснюється кваліфікованими фахівцями. А також у нас є спеціалізовані тренажери, ліжка з підйомними механізмами та протипролежневі матраци.

Детальніше...

Відмінність приватного будинку престарілих від державного

 

Коли вибір вже зроблено, і всі погодилися з рішенням про приміщення престарілого або хворого родича в будинок престарілих, на порядку денному інше питання, який вибрати будинок престарілих державний чи приватний.
При виборі будинку престарілих у кожного багато побажань, Ви віддаєте на проживання, не людину з вулиці, а свого близької людини. Перше ваше бажання, щоб було якісне та своєчасне медичне обслуговування.
У державному будинку престарілих нададуть медичне обслуговування, але про якість можна тільки мріяти. Не для кого не секрет яке фінансування в медицину в нашій країні, а зокрема в будинки престарілих, не вистачає елементарних речей, що говорити про дорогих препаратах і знеболюючих.
Якщо порівнювати далі, в приватному будинку престарілих при виборі палати врахують всі ваші побажання, в державному будинку престарілих доставлять койку в переповнену палату.

Детальніше...

Пансіонат для інвалідів та тяжкохворих

Пансіонат для тяжкохворих приймає людей з такими хворобами як остеопороз, остеохондроз, артрит, захворювання суглобів. З віком рухливість суглобів, хрящів стає малорухомими, заростають солями, піддаються різним інфекціям і травм.
Недолік кальцію, порушений обмін речовин, малорухливий спосіб життя ведуть до таких серйозних захворювань як остеопороз. Від цього захворювання страждають багато жінок, які пережили менопаузу.
З хворобами остеопороз, остеохондроз, артрит дуже складно пересуватися, людям з такими хворобами потрібна допомога фізичного плану. У пансіонаті в Харкові приймають таких хворих і допомагають їм жити. Такі люди, на жаль, без допомоги інших людей довго не проживуть.
У приватному пансіонаті людям з обмеженими можливостями пересування надають допомогу в пересуванні, лікуванні, профілактиці рецидивів, відновленні рухової активності, а також забезпечують постійний контроль над захворюванням опорно-рухового апарату. Завдяки турботі й увазі, лікування та психологічній підтримці люди з такими серйозними захворюваннями живуть довго і якісно. Здорове харчування, обслуговування, догляд, доброта, розуміння, турбота і любов, що панують в пансіонаті творять чудеса.

Детальніше...

Переваги пансіонату для престарілих

Переваги пансіонату говорять самі за себе. Насамперед:
- Сучасний пансіонат хатнього типу, який збирає потребують допомоги для того, щоб зробити їх щасливішими. Тут можна поправити здоров'я, пройти курс лікування і ти не відчуваєш, що тут, як у лікарні. По-домашньому облаштовані кімнати, турботливий персонал, створює картину домашньої обстановки. Грамотно сформований розпорядок дня санаторію, дає стабільність і підтримку доброго позитивного настрою.
- П'яти разове харчування з можливістю дієтичного столу, відпочинок після обіду, прогулянка на свіжому повітрі, гра з друзями, родичами, лікування, профілактика захворювань, масаж, зарядка і спеціальні вправи з відновлення після інсульту.

Детальніше...

Будинок пристарілих в Києві

Найчастіше поняття «будинок престарілих» викликає у літніх людей образу від передачі їх у чужі руки, усвідомлення того, що вони залишилися наодинці зі своїми хворобами і проблемами. Наш приватний пансіонат в Києві розвіє цей міф! Ми знаходимося не тільки в Києві, а в таких містах як Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса. Скрізь вибираємо екологічно чисте місце для пансіонату для літніх людей.
Що ж ми можемо запропонувати Вашим літнім родичам?

 • Медичний огляд проводиться щодня кваліфікованим лікарем. Лікувальна фізкультура, масажні процедури, дихальна гімнастика, програми реабілітації після багатьох захворювань - це тільки початок дивного проживання в нашому пансіонаті для пенсіонерів.
 • Харчування розробляється кращими дієтологами особисто для кожного постояльця, воно збалансовано і вітамінізоване.
 • Тяжкохворих людей годують турботливі нянечки нашого санаторію для престарілих.
 • Ми запрошуємо кращих фахівців в області кардіології, ортопедії, неврології, психіатрії для консультації наших літніх постояльців.

  Детальніше...

Чому будинок престарілих краще, ніж доглядальниця або родичі

Для тих, хто дивився за своїми хворими батьками і розділив з ними все тягаря хвороби і проблеми психологічного характеру, скаже в один голос, що краще б це зробив спеціалізований центр. Ми всі люди чутливі і коли захворюють родичі, то ми стаємо вразливими крім думки про своє батьку ми не можемо думати про інше. Ті, хто беруться дивитися своїх хворих і наймають доглядальницю, перетворюють свій будинок в лазарет. Працююча людина, що приходить після роботи, мріє про відпочинок, але коли в будинку хворий, відпочити не виходить. Завдяки роботі ми оплачує свої квартири і харчування, допомагає батькам, ростимо дітей. У стресовій ситуації ми не можемо повноцінно працювати і в умовах жорсткої кризи страх втратити роботу, народжує масу проблем психологічного характеру і дискомфорту. Коли ми втрачаємо стану гармонії, ми не можемо допомогти іншим.
Всі ці проблеми знайомі організаторам будинку престарілих в Україні, тому вони організували будинок - пансіонат, в якому дбають і лікують цілодобово краще, де небудь. Професійний персонал, з великим досвідом роботи в швидкій допомозі і пройшов спеціальне навчання за європейською програмою будинки престарілих.
Які ж переваги? Чому будинок престарілих краще, ніж доглядальниця або родичі?

Детальніше...

Свяжитесь с нами

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

 • Гарна атмосфера
 • Цікаве проведення часу
 • Правильне харчування
 • Належний догляд
 • Медичні послуги
 • Місце для прогулянок
 • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
 • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map (044) 232-98-22, (093) 170 57 32

Соцмережі

Яндекс.Метрика