073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Догляд за літньою людиною у Пансіонаті в Київської області

Часто складаються життєві ситуації, при яких люди похилого віку потребують спеціального догляду і набагато більшої уваги з боку рідних людей. Однак, не кожен родич має можливість постійно бути поруч зі старими, доглядати, піклуватися та надавати, яка потребує спеціальних знань та навичок, медичну допомогу. Але, такий необхідний вихід є - поселити літню людину в пансіонат для престарілих людей.
Приватний будинок престарілих в Київській області - це сучасний пансіонат для тимчасового або постійного проживання літніх людей, а також людей, які мають обмежені фізичні можливості.
У нашому приватному пансіонаті всі літні люди отримують якісний повноцінний догляд. Привітні і терплячі нянечки надають допомогу при водно-гігієнічних процедурах, допомога при одяганні і харчуванні, ретельно стежать за гігієною літніх людей, проводять стрижку волосся і нігтів, у нас виявляються послуги прання, прасування постільної і натільної білизни. Проводиться щоденний огляд кожного постояльця кваліфікованим лікарем, також надається психологічна допомога. Медсестрами здійснюється контроль прийому призначених лікарських засобів. У нашому Будинку престарілих передбачено повноцінне 5-ти разове дієтичне харчування. По вихідним дням наш пансіонат для літніх людей відвідує православний батюшка, який розмовляє з постояльцями на духовні теми, відповідає на питання, служить молебні.
Перебуваючи в нашому пансіонаті, і будучи оточений своїми однолітками, Ваш близький ніколи не буде відчувати себе самотнім. Ви завжди зможете відвідати його, і так часто, як Ви побажаєте. Проживаючи в нашому приватному будинку престарілих, Ваші старі будуть задоволені і щасливі завжди!

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика