073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Турбота і теплота у Приватному будинку престарілих

У будь-якому місті України є літні люди, яким необхідний постійний догляд. Проте буває так, що у когось немає рідних і близьких, і він самотній, у деяких літніх людей діти проживають в інших країнах, дуже далеко або просто багато працюють і не можуть про них постійно піклуватися. Буває така ситуація, що розміри житлової площі квартири дуже маленькі діти не можуть дозволити собі прихистити літніх батьків. У таких випадках наш Приватний будинок престарілих стане найкращим виходом зі сформованих ситуацій.

В нашому Приватному будинку престарілих за літніми людьми здійснюється гідний догляд.

Вони отримують цілодобову кваліфіковану допомогу, відмінне харчування. У нашому приватному будинку престарілих завжди чистота і порядок. Проживають тут літні люди отримують турботу, домашній затишок і тепло, яке їм було так необхідно. Вони спілкуються один з одним, спільно дивляться телевізор і не відчувають себе самотніми.

Постійний медичний догляд нашого висококваліфікованого персоналу, правильне харчування і моральна підтримка допомагає літнім людям швидше одужувати. А гарне ставлення і комфортні умови проживання дають їм знайти справжній спокій.

Ми намагаємося, щоб наш Будинок престарілих став рідним для них, а оточуючі люди – стали близькими. Діти і родичі в будь-який час можуть відвідувати своїх старих батьків. Наш Приватний будинок престарілих піклується про літніх людей і їх оточує турботою і теплотою!

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика