073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Оформлення літньої людини в будинок престарілих

Оформлення літньої людини в будинок престарілих - це одне з непростих питань, яке тягне за собою величезну кількість обговорень. Спочатку це залежить від нашого з вами світосприйняття: чи вправі Ви оформити свою близьку людину або родича в приватний пансіонат.

 

На ситуацію, що склалася необхідно дивитися об'єктивно. Будинок пристарілих не передбачає «доживання» близької людини або родича в жахливих умовах. Це комфортні номери, своєчасне надання допомоги кваліфікованими фахівцями та обов'язково постійний нагляд, занепокоєння та небайдужість з боку персоналу пансіонату.

 

Це не означає, що Ви залишаєте свою літньою людину наодинці зі своїм віком та самотністю! Ваше занепокоєння полягає не в тому, скільки часу Ви

проводите з ним, а в його якості. Багато залишають свої робочі місця для того, щоб якомога більше приділяти уваги своїм старим хворим родичам, то це батько-мати, чи то дядько-тітка.

Проживання в приватному будинку для літніх людей буде найкращим готелем та буде коштувати набагато менше, ніж послуги приходящої доглядальниці до Вас додому. І нагляд, звичайно ж, буде набагато вищим та кращим.

 

З умовами проживання Ви маєте право самі визначитися та залишити свого хворого родича в приватному пансіонаті ви також маєте право на той період часу, на який у вас буде достатньо кошті

в. Це може бути один-два місяці, навіть рік.

І ніхто не має права вас засудити за те, що ви залишили свого хворого родича або інваліда в приватному будинку. Тому, що такого догляду в домашніх умовах ви не зумієте надати, як надають кваліфіковані спеціалісти будинку пристарілих.

 

Прийняття рішення варто за вами. Але тільки, якщо ви хочете, щоб у вас залишався час на свою сім'ю, то кращим вирішенням питання для вашого родича, якому необхідний догляд, буде приватний пансіонат.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика