073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Догляд за літніми, які перенесли інфаркт міокарда

У літньому віці інфаркт міокарда є важкою хворобою, яка призводить до швидкої загибелі скорочувальних клітин м'яза серця, після чого відбувається заміщення «померлих» клітин грубейшей сполучною тканиною, і у літніх людей формуються постінфарктний рубці. Інфаркт міокарда розвивається дуже бурхливо, літні люди досить важко його переносять. У пенсіонерів виникають тяжкі відчуття в грудній клітці, починаються різкі, пронизливі болі в грудях, складається таке відчуття, ніби щось стискає груди лещатами.
Хвороба інфаркт міокарда в літньому віці найчастіше виникає при провокують факторах, таких як перенесені потрясіння або різке підвищення артеріального тиску. Хворим літнім людям необхідний цілодобовий контроль, адже подібні явища особливо розвиваються під ранок або вночі, в даний час доби організми пенсіонерів схильні до утворення тромбів. Перенесшим, подібне страшне захворювання літнім людям потрібен найсуворіший постільний режим, категорично необхідно виключити будь-які різкі рухи, їм необхідна спеціальна дієта, також не можна палити і вживати алкоголь.
Наш приватний будинок престарілих приймає літніх людей з хворобою інфаркту міокарда. Наш спеціально навчений персонал цілодобово знаходитися поряд з літніми постояльцями. Кваліфіковані медсестри ретельно стежать виконанням усіх призначених лікарями приписів, проводячи необхідні медичні процедури. Наші добродушні нянечки доглядають за літніми людьми, які перенесли інфаркт міокарда з терпінням і повагою. У пансіонаті розроблено дієтичне меню для хворих на інфаркт міокарда людей.
Якщо Ваш літній близький переніс інфаркт міокарда телефонуйте в наш приватний будинок престарілих, ми подбаємо про нього.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика