073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Пансіонат для інвалідів та тяжкохворих

Пансіонат для тяжкохворих приймає людей з такими хворобами як остеопороз, остеохондроз, артрит, захворювання суглобів. З віком рухливість суглобів, хрящів стає малорухомими, заростають солями, піддаються різним інфекціям і травм.
Недолік кальцію, порушений обмін речовин, малорухливий спосіб життя ведуть до таких серйозних захворювань як остеопороз. Від цього захворювання страждають багато жінок, які пережили менопаузу.
З хворобами остеопороз, остеохондроз, артрит дуже складно пересуватися, людям з такими хворобами потрібна допомога фізичного плану. У пансіонаті в Харкові приймають таких хворих і допомагають їм жити. Такі люди, на жаль, без допомоги інших людей довго не проживуть.
У приватному пансіонаті людям з обмеженими можливостями пересування надають допомогу в пересуванні, лікуванні, профілактиці рецидивів, відновленні рухової активності, а також забезпечують постійний контроль над захворюванням опорно-рухового апарату. Завдяки турботі й увазі, лікування та психологічній підтримці люди з такими серйозними захворюваннями живуть довго і якісно. Здорове харчування, обслуговування, догляд, доброта, розуміння, турбота і любов, що панують в пансіонаті творять чудеса.
Старі люди починають ходити і харчуватися самостійно. Хворі отримують увагу і відчувають потрібність, а спілкування з людьми свого віку дає неоціненний результат в лікуванні. Якщо з вашими рідними, друзями, знайомими трапилася біда, і ви не знаєте куди податися, то телефонуйте терміново і приїжджайте вам обов'язково допоможуть у харківському пансіонаті для літніх людей. Тут працюють лікарі вищої кваліфікації, нянечки, медсестри, спеціально підготовлені для роботи з важкохворими людьми, психологи для надання психологічної допомоги і відновлення душевної рівноваги. Приїжджайте, пансіонат приймає всіх нужденних.

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика