073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Дозвілля

Літні люди, які проживають у нашому приватному пансіонаті, проводять дозвілля змістовно і цікаво. 

Безумовно, основна перевага нашого центру – це необмежена можливість спілкування, якого часто бракує літнім людям. Можливість не зациклюватися на проблемах здоров'я, а проводити час у колі цікавих співрозмовників, які поділяють ваші захоплення – величезний плюс нашого центру. Це дозволяє людям відчути себе частиною соціального середовища. 

Одна з найприємніших ознак сімейного затишку – традиційні свята. Наприклад, Новий рік. У нашому пансіонаті всі такі урочистості проходять весело і душевно, в теплій домашній атмосфері. 

Літні люди швидко втомлюються від міського шуму і суєти. Життя в будинку престарілих допоможе повернути спокій і душевну рівновагу. Наш приватний пансіонат розташований на лоні природи. Прогулянки на свіжому повітрі корисні для здоров'я, допомагають повернути душевну рівновагу і психологічний комфорт. Якщо ви турбуєтеся за безпеку ваших близьких, то на прогулянці їх супроводжуватимуть співробітники нашого центру. 

Телебачення – одна з переваг цивілізації, яке цікаво в будь-якому віці. Перегляд передач дозволяє дізнаватися багато нового, залишатися в курсі подій в країні та світі. До послуг постояльців пансіонату – сучасні моделі телевізорів з численними каналами на будь-який смак. 

Дуже часто літні люди, щоб не почуватися тягарем, хочуть займатися будь-якою домашньою роботою. Природно, наш персонал цілком може впоратися  сам. Але, за бажанням пожильця і у його задоволення, він може надавати допомогу в таких посильних справах як прибирання в кімнаті, полив квітів і клумб і т.п. 

В пансіонаті пожильці мають багато вільного часу, який можна присвятити улюбленому хобі, або ж освоїти якісь нові вміння. Наприклад, навчитися в'язати, вишивати, грати на якомусь музичному інструменті. Також до послуг постояльців безліч цікавих настільних ігор (лото, шахи, доміно тощо).

Корисні матеріали

Залишити заявкуДля подачі заявки заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

6 + 11 = ?

Ми турбеємось про Ваших близьких

Наш пансіонат зробить життя вашого родича сонячної, позитивною і яскравою. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду ..

hot clinic

Переваги

  • Гарна атмосфера
  • Цікаве проведення часу
  • Правильне харчування
  • Належний догляд
  • Медичні послуги
  • Місце для прогулянок
  • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  • Співробітництво з приватною клінікою

Докладніше...

 

Контакти

mapКиївська область, с. Підгірці

map073 801-08-05; 095 801-08-05; 098 801-08-05

Соцмережі

Яндекс.Метрика